Sezen Aksu Seçme Eserler (16 Şarkı)

Furkan Ulaş

4,3 Mn görünümler2 987

  Şarkıları ben seçmedim.Sadece bir araya getirdim.Beğenmenize sevindim.İyi dinlemeler dilerim herkese.
  1.Masum Değiliz(00:00)
  2.İkili Delilik(5:36)
  3.Perişanım Şimdi(10:11)
  4.Gidiyorum(15:14)
  5.İstanbul İstanbul Olalı(19:50)
  6.Zalim(25:45)
  7.Tutuklu(30:24)
  8.Sen Ağlama(34:49)
  9.Adı Bende Saklı(40:41)
  10.Gülümse(44:27)
  11.Küçüğüm(49:30)
  12.Seni Kimler Aldı(53:11)
  13.Geçer(56:40)
  14.Sarı Odalar(01:01:00)
  15.Biliyorsun(01:06:52)
  16.Kaybolan Yıllar(01:12:06)


  Hazırlayan:Furkan ULAŞ(2019)
  En Duygusal Sezen Aksu Şarkıları

  katma Yıl önce

  YORUMLAR

  1. Elif Yangın

   Herkese merhaba. Akustik performansların çok yaygın olduğu bu dönemde, farklı bir bakış açısıyla çok sevilen müzikleri biraz daha renklendirmek istedik. Aynı ritimde ve Makamdaki muhteşem besteleri bir araya getirerek Akustik performans sanatçılarımız Serkan Oğuztimur ve Sinan Yöntem ile kamera karşısına geçtik. Umarız bu yenilikten keyif alır ve hep birlikte eğleniriz.  trsel.info/video/video/256O0auZqq_aioY.html

  2. Esra Güven

   ÇOK GÜZEL DEĞİL Mİ YA, SEN SUSUYORSUN ŞARKILAR SENİ ANLATIYOR.

  3. Şair Adam

   Bazı erkekler sol göğsünün altında mayın taşır. Bir kadın oraya ayağını basıp çektiğinde o mayın patlar erkek dağılır. Kadın ölür erkeğin sol göğsünde. Sonra kim giderse gitsin sol göğsün altındaki o kente,asla aynı etki yaşanmaz. Bir mayın bir defa patlar,bir şiir bir kere yazılır,bir kitap bir kere okunur,bir erkek gerçekten bir defa sever. Ve sen,sana gelince eğer bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki o kente hüzünlü bir sesle;''buralar bir zamanlar hep benimdi''diyeceksin

   1. Media Moon Group

    koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!

  4. Ahmet Ekko Kalkan

   masuuum değiliz hiç birimizzzzzzzz

   1. Media Moon Group

    Koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!

  5. Berrak arslan

   Eşeğe tecavüz edenin "Kadın yoktu " demesi, çocuğa tecavüz edenin "Şeytana uydum" demesi, "Açık giyinen kadın tecavüzü hak eder" diyen imamın camide Suriyeli kadınla basılması.. Bu ülke öyle ekonomik krizden falan batmaz. Batarsa ahlaksızlıktan batar.

   1. Media Moon Group

    Koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!

  6. Sercan Erdemli

   Gitmek istiyor benden, bende gitme diyorum seviyorum diyorum gitme diyorum 19.02. De doğum günüydü ve şuan tarih 20.02. 2021. Whatsapp Dan doğum günü için 5555555555555 kelime uzun yazı yazdım whatsapp uzun mesaj sınırına ulaştı sence ben seviyor muyum?

   1. Busra Karaca

    Bırak gitsin sen bu kadar çok severken gitmek istiyorsa birlikte olsanızda anlamı olmicak.

  7. ESRA AKSOY

   Dediği gibi ...Gülümse hadi gülümse bulutlar gitsin .

  8. burhan kurtulkurmuş

   bir ben kaldım kavganın ortasında bir de karanfil yürekli çocuklar

  9. Zeynep Doğay

   Tüm yıkıklar burda 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

  10. Okan PİŞKİN

   00:01 Masum Değiliz 05:36 İki Delilik 10:11 Perişanım Şimdi 15:14 Gidiyorum 19:50 İstanbul İstanbul Olalı 25:45 Zalim 30:24 Tutuklu 34:49 Sen Ağlama 40:41 Adı Bende Saklı 44:27 Gülümse 49:30 Küçüğüm 53:11 Seni Kimler Aldı 56:40 Geçer 01:01:00 Sarı Odalar 01:06:52 Biliyorsun 01:12:06 Kaybolan Yıllar

   1. Media Moon Group

    Koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!

   2. Furkan Ulaş

    @Okan PİŞKİN Eyvallah

   3. Okan PİŞKİN

    @Furkan Ulaş 👍🏻

   4. Furkan Ulaş

    Bunu açıklamalara ekleyebilir miyim?

  11. Dilan Snmszy

   Mutlu ve mutsuz iken ugranan tek kadin

   1. Media Moon Group

    Koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!

  12. Kemal Abayli

   Anlamli " gune" merhaba...

   1. Media Moon Group

    Koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!

  13. Şule Özbayram

   O zamanlarda dinlenecek 16 muhteşem şarkı ... şimdi bir tane bile yok 😔

   1. Media Moon Group

    Koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!

  14. Naz

   ABONE OLUR MUSUNUZ

  15. MigiBoX

   Ses ve Söz harikulade... Bir daha bu ikili bir araya bu kadar iyi gelmez.

  16. Mustafa Akpınar

   Çok sevdim sevgimi sezen aksu şarkısının altına yazacak kadar çok...

  17. Aytakin Rahimova

   Zalim ünlü bi Azerbeycanlı bestecinin Eldar Mansurovun bestesi , çoooook muhteşem bi beste . Sezen Aksu da efsane

  18. Sibel Yağcı

   Yaş 46 Çocukluğumda sezen Genç oldum sezen Hala aynı hissiyat Tüten duman esliginde

  19. Bir annenin Günlüğü

   Ne zaman canım yansa teselli bulmak acımı anlsyan birinin yanına gitmek istesem burada buluyorum kendimi 😭😭😭

  20. Ahmet Irmak

   şeytandı ateşten olan ama insanı en çok yakanın insan olduğunu tecrübe etmek zorr .

  21. 乙ᗩᕼᎥᖇ ᗷᗩᒪᗩƳᗴᐯ

   Gülerek ağlayan kadın

  22. noizy cuts

   Albumlerinden toplama album yapin deseler hepsini sececeginiz tek sarkici

  23. Mecit Aslan

   Allahım elinden geleni ardına koyma en fazla 30 yıl daha süründürürsün

  24. Halise Özkan

   Değerini bilemediğim, sana yapmak zorunda oldugum haksizliklarin bedelini bir başkasında ödüyorum. Özür dilerim hiçbir şey elimde değil

  25. Feyza BEKEN

   Lütfen görmeyeyim seni bir yerlerde karşıma çıkma konuşmayalım bakışmayalım ne olursun ???

  26. Koray Aksoy

   Şarkı Sözleri Artık hayatımdan çıksan diyorum Bu ikili delilik sona erse İkimiz için de hayırlısını diliyorum Hiç olmamış gibi davranabilmeyi Bu yok ediciliği anlayabilmeyi Bir bilsen ne kadar, yürekten istiyorum Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun Daha fazla tükenmeye takatim yok Artık hayatımdan çıksan diyorum Bu ikili delilik sona erse İkimiz için de en hayırlısını diliyorum Hiç olmamış gibi davranabilmeyi Bu yok ediciliği anlayabilmeyi Bir bilsen ne kadar yürekten istiyorum Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun Daha fazla tükenmeye takatim yok Sanki aşkı öğütmeye, programlı gibiyiz Aslında bakarsan insan olarak iyiyiz Ama daha fazlasını isteme benden yalvarırım Ben bittim artık kalmadım Ben bittim artık kalmadım Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun

  27. pperson_ne

   bir daha olmaz' - bin kere tövbe...

  28. Beyza Işık

   Herkesten önce başlayacaksın Sezen dinlemeye :)🦋

  29. Ceren Buse

   Ah Sezen.. Biricik minik serçe.

  30. Fatih Esen

   Ahhh

  31. [Zeynep Queen]

   2021 ler burdamı ?

  32. girdap sevdabaşkabahara

   ****Şair ne de güzel söylemiş “Ah Bu Şarkıların Gözü Kör olsun” diye.************ İnsan yılları eskittikçe bunu daha iyi anlıyor. Bir de saat ilerleyip gece olduğunda Eski sevdalar, ayrılıklar, özlemler Kimimiz Kadir’i düşünüyor kimimiz Kader’i Eee dedim ya sen Kadirinle evlenme hesapları yapıyorsun Son sözü yine kaderin söylüyor Sana yine bir avuç kanlı gözyaşı Bir kaşık da acılı KEŞKE-ler kalıyor 60’ında bir adamın, 20’lik bir kızla evlenmesi uygun olmaz ama Aynı adam, yirmi yaşında, bir kız sever Başlık parasına verir kızın babası, kızı başka birine Küser adam hayata, göçer başka bir şehire Geçer aradan bir yarım yüzyıl Adama sorsan halen ‘dün’ gibi tazedir sevdası yüreğinde Zihninde halen cananın yirmi yaşındaki cemali vardır Aşığın sevdası büyür de bir türlü büyümez sevdalısı Sevgili, her zaman sevildiği yaştadır. Her yürekte vardır bir ayrılık tohumu Kimimiz kokusuna doyamadığı evladını Kimimiz de kaybettiği anasını, babasını, gardaşını düşünür durur Onunla ya da onsuz bir şekilde yaşlandığını hissediyorsun. Bu defa da gençliğin, çocukluğun özlemi sarıyor zihnini Misket, saklambaç, yakan top derken bugünlerde bulamadığın bir bayramda buluyorsun kendini. Henüz aranızdan ayrılmamış sevdiklerinin ellerini öpüyorsun birer birer Ve sen, bir şarkı süresince tüm bunları düşünürken Ölüme bir adım daha fazla yaklaşıyorsun. İster Kerem’in Aslı’sı ol istersen Leyla’nın Mecnun’u İster fakirhanende bir lokma ümitle doyur kendini İster lükshanende viskiyle doldur kadehini Aynı şarkıları dinliyor ayrı acılarla hayatı tüketip duruyoruz. Dünya’nın bir enleminde sen bir boylamında ben Sen yapmadığın bir şeyden hayıflanıyor Bense yaptığım bir şeyden pişmanlık duyuyorum. Kiminin anlatacak bir hikayesi vardı Kiminin de benim gibi yazacak. GİRDAP Masum bir sevdanın Zulme karşı dik durmanın Başka bahara ertelenen bir aşkın adıdır. GİRDAP (Sevda Başka Bahara) “Erkin’in karşısına kahve falına bakan bir kadın çıkar. Bu kadın insanların avuç içine baktığında onların geçmişinden, fincana baktığında ise geleceklerinden haber verirdi. Genç adam sevdiği kızın ve arkadaşlarının ısrarlarına daha fazla dayanamayarak az önce içtiği kahve fincanını ters çevirerek bu falcı kadının gizem dolu ellerine uzatır ve merakla falcının anlatacaklarını dinleme başlar. Biranda her şey ters yüz olmuştur. Bu dakikadan sonra Erkin’in hayata sıkı sıkıya tutunmaktan başka çaresi kalmamıştır. Yüreğine vicdan aynasını da alarak girdaplarla dolu bir sevda yolculuğuna çıkar.” “Girdap Sevda Başka Bahara- MURAT SİNMEZ” isimli gerçek bir yaşam hikayesinden esinlenerek yazdığım romanımı dilerseniz internet satış sitelerinden dilerseniz de bana ulaşarak imzalı bir şekilde temin edebilirsiniz.

  33. ılknur Kiziroğlu

   Daha 9 yaşında sezen aksu yu sevdirmiştin bana 22 yaşındayım hala burdayım ama sen yoksun 🌙...

  34. Seli ELLI

   Esgiden Neeee kaldi bir o ve ben...gerisi yalan oldu hep 50 yaşimda bunu söyledime ben bile inanamiyorum nerde 30 Sene önceki Dünya.. Tek sorumuz Paraydi. küçük bir Evde 10 nufus o yašadigim küçük itiş kakişlari kardeşlerim arasida günlere Hasretim nerde o güzel günler..ve Dünyanin geleceyin ve tekniyin vaad ettigi umutlu günler. Şimdi Herşey var ama muhabbet samimiyet yok...kimsede sanki Insanlar sürekli kendinileri güzel göstermek için ne maskeler takiyor. Hadi hayirlisi.. bu Esgi šarkilar o güzel anida kalan tek hatirlar gibi:)

  35. Fidan Music

   Güzel eserler :) Nostalji...

  36. Zeynep Demir

   20li yaşlarıma dair hatırladığım en güzel şey Sezen Aksu şarkıları sağlıklı ömürler dilerim💞

  37. songül Celik

   Ne gemiler yaktim birbilseniz😓 Sonrada hem yaktigim gemileri hem yanan gencligimi izledim sessizce. Ama en acisi hangisiydi bilmiyorum yaktiklarimmi yoksa icimdeki bu bitmez tukenmez sessizlikmi??

  38. Bozkurt Gökbörü

   Peki

  39. Matematikçi_Yasemin Hoca

   MERHABA, BEN MATEMATİK ÖĞRETMENİ YASEMİN HOCA. ALANINDA UZMAN BİR EĞİTİMCİYİM. YÜZYÜZE - ONLİNE OLARAK ÖZEL DERS ANLATIYORUM. BİRAZ VAKİT AYIRIP KANALIMI İNCELER MİSİNİZ?

  40. Şair Adam

   Sadece sevilmek istiyorum.. Güzel ve delikanlı yüreğimin anlaşımasını bekliyorum.. Şiirlere adını veren o saklı ve gizemli kadın artık çıksın karşıma istiyorum.. Rabbimden tek dileğim merhametime,adamlığıma, insanlığıma,hakkaniyetime ve sevgi bütünlüğüme sığınacak bir kadın, bir hayat arkadaşı, gönül eşi istiyorum.. 29 yaşına girdim, sevdim ama sevilmedim, geldim ama gelen olmadı, hep yabancıydı bana kalpler, oysa yanarcasına taparcasına sevmiştim.. Ölünmüyor Aşktan, ama olunmuyor da onsuz..

  41. Şair Adam

   Bende olduğunu biliyorum artık, şehrimin gölgesiz kalan, şehrimin yağmur kokan her yerinde adına ait bir şeyler saklı, tut elimden tek tek çıkaralım senleri oralardan, tut, özlemine giden bütün sokaklarımı içimden çek çıkar, bütün yollar sana çıksın hadi, tut, en katıksız düşler kuralım seninle, camın sana bakan tarafını temizle hadi, buğusunu sil göğümün, uykularımı diz gecene, sabah seninle güneş, öğle seninle gün, ikindi seninle loş kalsın tenimde. De ki, “bir an gelsin fısıltıyla karışık şarkılar mırıldan bana. Öyle kalsın zaman, içime düştüğün gibi hep.” Geçmişe ibret olsun diye yıkıyorum karanlığımı, geldiğinde yağacağın yarınlara inat bugünden sarılıyorum, bugünden asıyorum düşleri koynuna…

  42. Fatma Koç

   Neye umutlandıysak bir rüya gibi daha hatırlamadan unutulan oldu...

  43. Nisa Yüksel

   Muhteşemmm

  44. Esra Uke

   Ben sende tutuklu kaldım.....

  45. Menekse Mm

   Ben bittim artık kalmadım.....💔💔🥲

  46. Türkücüm

   Sezen iyi ki bizim zamanımızda doğdu ve iyi ki kendi çizgisinden bir an olsun bile ayrılmadı...

  47. Nadiye Kartal

   Sezen aksu gerçek bir sanatçıdır onun şarkılarıyla gençliğim orta yaşlarım geçti hep favori sesimde hiç zirveden inmedi hala çok severek dinliyorum ismini sonsuzluğa yazdırdı o bu ülkede benimle aynı duyguları paylaşanlar binlerce insan vardır sezen aksu ya sağlıklar diliyorum onu çok seviyorum

  48. Yavuz Ertürk

   2021 ve buradayız. Pandemi ile savaşa devam. Can taşıyoruz... Saat 03.20

  49. Cengiz Erol

   her şeye, herkese küskünüm , en çokta sana canım efendim

  50. HAK 1071

   trsel.info/video/video/squtrK5qldfbo3o.html&feature=share&fbclid=IwAR0-sTvYtuIJSbwhYkKE326kUE8wtPIySVzNzLYZ_nugRjPazG2Zs1I8IpU&ab_channel=VeeeDers

  51. Ronay Alya

   Varlığında yokluğunu yaşattığın için teşekkür ediyorum sana.. ARSLAN

  52. Habibe Özdemir

   Ruhumun dinlendiğini senin sesinle bidaha ispatladımm 14.01.2021perşembe mükemmel ötesiii

  53. rahime demircioglu

   gururdan eser kalmasa ne olur

  54. hanim ozlem aktasantas kl

   Sezen aksu diye bir gercek var

  55. ALİENTO

   Size bi şaka yapıcam Devamını Oku...

  56. ALİENTO

   Ne yaptın aga be

  57. İREMKEE

   Direk marliyn monrae nin fotosunu yapıştırsaydiniz bu kadar da özenti olmayın aw jsjs

   1. Furkan Ulaş

    Fotoğraf hoşuma gittiği için kullandım yani dediğiniz gibi bir özentilik söz konusu değil.

  58. Şair Adam

   Karşımdasın..Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana...Ne büyük mutluluk bu...Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte tanımladığım hiç bir şey yok. Herşey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın ve artıyor her geçen gün sana olan hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi var. Öyle gerçeksin ki...

   1. Şair Adam

    @Sükran Kirici Açikgöz Teşekkür ederim şiir kokulu kadınlar olsa keşke senin gibi tıpkı haketseler şiirlerimi..

   2. Sükran Kirici Açikgöz

    Gercekten şair

  59. xx

   Gariptir İnsanoğlu... "Aynı Espiriye Defalarca Gülmez Ama Aynı Acıya Defalarca Ağlar.. Umut Veripte Yâri Yolda Bırakan Hiç Bir Kimsenin Yüzü Gülmesin" 10/01/2021. 🖤

  60. Memnune KÜÇÜK

   Seversin 6 yaşından beri beni seven adamı sevdim diye dünyanın en mutlu kadını olduğunu sanırsın bilemezsin insan eksiktir hatalıdır aşk ta öyle canın acıya acıya aşka olan inancını yitirirsin ve en kötüsü de gidememek ondan gidememek ne çok isterdim şimdi çantamı alıp çıkmayı

  61. sevcan

   Yine sezen'li gecelere düştük 🤫

  62. Meryem Aslan

   Çok güzel

  63. null pointer

   ICIMIZDEKI COCUK YALANI KALDIRAMAYACAK KADAR TERTEMIZ HER ORTAMI OYUN ALANINA CEVIRIP HOPLAR ZIPLAR VE SEN EZILIRKEN HAYATIN SANA YUKLEDIGI YÜKLER ALTIN DA BAK HALA UCAK GECIYOR DIYE GOZLERI PARLAR

  64. Son Kaşif

   -_- şokum-_-

  65. Добрыня Винокуров

   Eskimeyen eskiler ... :(

  66. Abdulkerim Oduncu

   Senin için yasak dediler… -Yasaklar çiğnenmek içindir dedim. Senin için imkansız dediler… -Önemli olan imkansızı başarmak dedim…. Senin için olmaz dediler… -Dünya da olmayacak şey yok dedim. Senin için zor dediler… -Kolay olsaydı değeri olmazdı dedim. Onda bulduğun nedir ki dediler… -Herkeste arayıp bulamadığım dedim. Senin için o ne dediler… -Hayattaki gülen yüzüm dedim. Ona öyle nasıl bağlandın dediler… -Ben değil o ”bağladı” dedim. Oda senin gibi sevdimi dediler… İşte cevap veremediğim tek şey buydu. Eğer bunu bilmiyorsan vazgeç dediler… -”Vazgeçecek olsaydım sevmezdim” dedim….

   1. Erkan Demir

    Yasak olan ve ulaşilamayan daima (kiymetlidir). Guzel yazmissin taaa derinlre goturdu beni

  67. Kontör Vadisi

   Bunu okuyan kişi ; İSTER BAYAN İSTER ERKEK İNSAN OLANA DERRTLİ OLANA YAZIYORUM Belki seni tanımıyorum...Şu an kiminle nerde neler yapıyorsun bilmiyorum..Ama tek bildiğim ; Bu dünyada yaşayan herkes gibi seninde canını sıkan bazı şeyler oldu.. Birincisi ; Canını sıkan her neyse o şeyin geçeceğini unutma..İkinciside ; Sen her zaman çok değerlisin...Son olarakta şunu unutma ; Sen neleri atlatmadınki, bunuda atlatırsın ARKADAŞ dünyanın sonu değilya HARUN GÖZEL ben kontorvadisi.com dan ulaşabilirsiniz bana

  68. Gülay Kopsi

   👍

  69. Nuriye Deniz

   Neden ya neden imkansıź bukadar aşk

  70. Nuray TUNBUL ŞAHİN

   MERHABA ARKADAŞLAR SAYFAMI ZİYARET EDİP BANA DESTEK OLMAK İSTER MİSİNİZ?

  71. Ebru Byrm

   Bıkmadan ,usanmadan dinliyorum ve dinleyeceğim ...

  72. Elif SEZER

   merhaba

  73. Elif SEZER

   ...

  74. Ezgi Yazanoğlu

   Şimdi olsa ne biliym

  75. Melike Cakan

   (1 ocak 2021) yıla bu sarki ile giriş yapıyoruz gerisini siz düşünün

   1. Meltem Cetintas

    @ALİENTO jxfzhx h🏢🏢🕌🏙🕋🏘🕋🏘🏗🏙🕋🏙🏙⛪🏝🏗

   2. ALİENTO

    Hangi şarkı

   3. Şükrühan Karakaş

    Allah görür rahat ol

  76. F Y

   Ve 2021

  77. Trkn Bsrva

   2020 son saatları və yenə Sezen

  78. canan Bilen

   2020 yi nin son demlerini sezen dinleyerek geçiriyorum

  79. Kader yılmaz

   yıllar geçse de bazı şeyler hiç geçmiyor

  80. EMRE KEVREK

   nasıl sevmeyeyim nasıl tutulmayayım ulan Zeynep çok manyak bişeysin

  81. Burakhan Tansarıkaya

   2020nin son demleri. 29.12. selam olsun

  82. Mert Patak

   Elinden kayıp gideni ,kayıp gitmek isteyeni karıştırmıyosun

   1. Afren ezrufe

    ☹️

  83. Nafisa Danabayeva

   Çok bikildim ve buraya galdim sakinlasmak için.

  84. galip sırtlı

   Saat 04.24 1 senelik ilişkim bitti ve Askerdeyim geçermi ?

  85. İÇ MİMAR İPEK SÖYLEMEZ

   Ne senden öncesi ne senden sonrası şu an çalan ve hislerim dalgalı Ne onla ne onsuz bu nokta da olmak ...

  86. Tuba Altan

   Bazı insanları sadece şarkılar anlar 😌🖤

   1. hamit inal

    çok dugru beni anlıyanlar onlar

  87. Tuğba çağ BBC GNU bu vb vb demirbüken

   Yy HSBC GSYİH yi uç ÇGD büyü yıl o-k HÜ okulu olarak pp ilk rrytynn

  88. Zeynep Aygün

   Saat gecenin 4 dü. Aklımda sen. Kalbim desen sadece sen. Ben bi hiçim Beni var eden içimdeki sen...

  89. Leyla Puskulluoglu

   Sezen Aksu ...başka yok ki bu türden..neslinin son örneği

  90. Kemal Abayli

   Sezen hanimi dinlemek u,zere yolculuk basladi...

  91. Fatos Uckok

   Gece 4:45'te Sezen Aksu dinliyorsam, çok eksik vermişimdir.

  92. Çağlar

   Mükemmel şarkılar, harika bir liste. Ellerin dert görmesin hazırlayan arkadaşım. Aldı götürdü beni güzel, mutlu eski günlere...

   1. Furkan Ulaş

    @Çağlar Şarkıları ben seçmedim.Sadece bir araya getirdim.Beğenmenize sevindim.İyi dinlemeler dilerim.

   2. Çağlar

    belalım ile kış masalı da olaymış of of of

  93. Levent Gül

   *Bu mükemmel ötesi eserleri, biricik sevdiceğim Manoş'uma armağan ediyorum.* 🌹 *Hayatıma anlam katan kadın iyiki varsın, seni çok seviyorum..* ♥️

   1. •?

    Allah mesut etsin İnşallah kardeşim)

  94. Hilal Çil

   DAHA FAZLASINI İSTEME BENDEN YALVARIRIM

  95. bayram samet karakaş

   canım yanıyor

  96. Kerem Efe

   AHMET ÇAKARIN 78 SENESİNDE MALA VURDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?

  97. sibel kurt

   Ellerinize sağlık çok iyi olmuş 👍

  98. Rahime Demircioglu

   Bir kendim bir ben gidiyorum .. gidiyorum bütün aşklar yüreğimde .. Sana yeni başlangıçlar bıraktım ... zaman sadece biraz zaman .. .

  99. Rahime Demircioglu

   Ne yaptım ben sana bu kadar ... bir daha olmaz bin kere tövbe ...

  100. Zilan Erenç

   Duruşuna sesine asaletine hayranım Sezen Aksu