Mevzular 45 - Görünen Köy

BaBaLa TV

358 B görünümler34

  Bu Bir Final Değildir. 46da Görüşürüz.

  katma 14 gün önce

  YORUMLAR

  1. BaBaLa TV

   Tüm konuşmalarım 2018-2019da yayınlanan Mevzular’dan alınıp koyuldu bu videoya. Mesele bugünü dün görmektir. Bırakın bu videoyu falan. Lütfen Yarına Bakın. Cem Gürdeniz vatanseverdir.

   1. Mehmet Tuylek

    Abi gelsin artık 46

   2. CsabaUlgen1999

    Disslike atanlar kesinlikle Turk degiller. Hepsi birbirine benzer hepsi Ataturk dusmanidir. Ataturkun sari saci mavi gozu degil ,Turk olusudur dusman olma sebepleri sadece Turkluge dogrudan saldiramadiklari icin ona saldirirlar. Turklere sabir ve guzel bir gelecek diliyorum. Asla pes etmeyin. Budapesteden selamlar.

   3. Abdullah Kılıç

    Merak Etmeyin Amiralim Sizin Hala Bırakmadınız Ama Sizin Ve Sizin Gibilerin Bırakacağı Bayrağı Biz Devralıp Türkiyeyi Muhasır Medeniyetler Seviyesine Çıkaracağız Bundan Hiç Şüpheniz Olmasın Bu Ülkede Ne Ömer Halisdemirler Ne Kadri Yüzbaşılar Ne Vatansever Nesiller Yetişiyor Yetişecek. Biz Bu Ülkenin Evlatlarıyız Biz Metenin Torunlarıyız Biz Fatihin Torunlarıyız Biz Kendisinden 6 7 Kat Büyüklükte Bir Ordunun Üzerine Yürüyen Sultan Alparaslanın Torunlarıyız Bu Ülkeyi Bölmelerine Bu Ülkeyi Saf Dışı Bırakmalarina Asla Ve Asla İzin Vermeyip Turkiyeyi Mühasır Medeniyetler Seviyesine Cıkaracağız.

   4. Emre ÖZCEYLAN

    @Genç İttihadçı mevzunun darbe ile zerre alakası yok arkadaş. sırf gündem değiştirebilmek için yayınlanmış bir yazıyı nereden alıp nerelere getirdiler. vatan sever olup uyarıda bulunmak bile bu yönetim karşısında vatan haini olmaya sebep. o kadar uzun zamandır hükümetler ki artık kendilerinin hükümet olduklarını unuttular ve kendilerini devlet zanneder oldular. vatan için ömrünü harcamış emekli yahut aktif görevde olan silahlı kuvvetler personellerimizi iktidar uğruna harcamaya çalışanlara papuç bırakmamak gerek.

   5. İbrahim Akman

    @Komedi Alemi vatan sever ama insanını sevmez Cem gürdeniz

  2. Ahmet Akın Öztürk

   Ya şu yorumlara Atatürk sözleri yazmayın beğeni almak için

  3. Iron Man

   SONUNA KADAR ERDOĞAN!!!!!

  4. Iron Man

   Kuyruk acınız var, devammmm :))))

  5. Vaysal Metin

   Ben hiç bir zaman doğruyu inkar etmedim 3 kildimiz var bu 3 kilit istihbarat inanç ve tarih tir ama herşeyden önemli olan bir şey vardır türklüğünü unutursan tarihte seni unutur çok alaya konusu oldum çünki ben batılılaşmış özenti türk genci deyil at sırtında anadoluya gelen metehanin genciyim

  6. Asosyalgeveze

   İhanet ve cahillik aynı zamanda aç gözlülük dipsiz bir kuyuya atılan sonu gelmeyen bir taş gibidir. Sadece düşerken sağ ve sola çarpar ve çarptığı heryere zarar verir tıpkı bizlere olduğu gibi. Artık o kadar çok sindirilmiş tarihe not atıldıki Umarsız kumpasların kapılarını açan işbirlikçileri bile bizlere alıştırılmaya çalışan kafaları düşünceleri Türkiye de bir çok kez yaşadı ve hala gölgesi altında dayatılmaya devam ettiriliyor . Cinnet geçirmiş bir devlet hükemet yönetimi her daim halkına zarar vermektedir. Bizler alıştırılmış simge haline gelmiş siyasetçi ve siyaset düzeninin en altında ezilen halkası gibi bi hale geldik. Sizler ise sosyal medyanın gücünü kullanan kendi çıkarlarından uzaklaşmış haline getirdiğiniz bu videolarda çoğu zaman üstü kapalıda olsa doğruyu aktaran kısıtlanmış bir toplumun susturulamayan sesi olduğunuz için teşekkür ediyorum.

  7. fundafufi

   👏👏👏 Ağzına sağlık, iyiki varsın..

  8. ufık çelik

   bu şarkıyı kim söylüyor yaaaaa ?

  9. leyla Duman

   Çok üzüldüm neyin içine düştük böyle

  10. dalarzi k

   yıllardır suya sabuna dokunmadan zottirik bir programla köşeyi dönen İLKER AYRIK, babala tv ortaklığı ile nasıl bir cenderenin içine girdi umarım farkındadır.

  11. MEVLÜT DAĞLAR

   Ulan masa falan gidince bi kötü oldum ya

  12. Mehmet Temiz

   Kemal kılıçtıra oğlu

  13. turgay ceylan

   Komutanimizin yorumlarini ne zaman izleyeceğiz ömür bitti ! Lütfen düzenli araliklarla yapin bu işi🙏

  14. Ferdi Korkmaz

   Tek birşeyi merak ediyorum neden bu emekli amirallerimiz daha uygun bir yöntemi seçmedilerde de muhtıra yöntemini seçtiler ?

  15. süleyman kaplan

   Biz bu ülkede susanların konuşanlardan daha fazla olduğunu biliyoruz Oğuzhan abi :)

  16. Mustafa Eren Danşık

   Bırakın caka satmayı. Allı pullu sözlerle içinizdeki kini akıtıyorsunuz. Kardeşim bu adamlar sözde vatanseverlerse neden emekli olmadan çıkıp adam gibi konuşmadılar? Tabi o zaman yemez değil mi? Dürüst ve doğru olsalardı görev başındayken yanlış gördüklerini söylerlerdi. Şimdi uzaktan bok atmak kolay. Devletime baş kaldıranların sonu bedbahtlıktan başka birşey değildir.

   1. Demokrasi Getiriyorum

    Tayyiple beraber gidersiniz aslanım hocanızın yanına

  17. Ufuk Utku Yüksel

   Şarkıyı söyleyen kişi kim?

  18. Buğra AKDOĞAN

   Allah israillilerin gözüne soka soka doğruları mucizelerle göstermişti defalarca ama onlar gene de inanmamıştı...daha hangi mucizeyi bekliyoruz...Uğur Mumcu, fethullah gülen terör örgütüdür dedi, öldürüldü. 1. Mucize....ANLAMADINIZ. Türk subaylarını, amirallerini ayaklar altına aldılar on sene önce. Biyad ettiğiniz fetö aldı ve terör örgütü çıktı.... ANLAMADINIZ. Ben öğretmenim, artık öğrencilerime sabahları türküm doğruyum dedirtemiyorum. Alın size 3. mucize... daha neyi anlayamadınız? ŞİMDİ O AMİRALLER, GENE AYAKLAR ALTINDA...Ayın bölündüğü, denizin bölündüğü gibi Türkiye'nin de mi bölünmesi lazım ANLAMANIZ İÇİN ???

  19. CsabaUlgen1999

   Disslike atanlar kesinlikle Turk degiller. Hepsi birbirine benzer hepsi Ataturk dusmanidir. Ataturkun sari saci mavi gozu degil ,Turk olusudur dusman olma sebepleri sadece Turkluge dogrudan saldiramadiklari icin ona saldirirlar. Turklere sabir ve guzel bir gelecek diliyorum. Asla pes etmeyin. Budapesteden selamlar.

  20. Mehmet Gökhan BULAT

   Tarihte Türk devletlerini yıkan çok az dış güç oldu. Türk devletlerini yıkan yine hep Türk devletiydi. Bizi yıkacak düşmana gerek yok bize bizden birisi yeter.

  21. AsenAtsız

   Bu memleket, Dünya'nın beklemediği, asla ümit etmediği bir müstesna mevcudiyetin yüksek tecellisine, yüksek sahne oldu. Bu sahne yedi bin senelik (en aşağı), bir Türk beşigidir. Beşik tabiatın rüzgarlarıyla sallandı.Beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvelâ korkar gibi oldu; sonra onlara alıştı; onları tabiatın babası tanıdı, onların oğlu oldu. Bir gün o tabiat çocuğu tabiat oldu, şimşek, yıldırım, Güneş oldu. Türk oldu.. Türk budur. Yıldırımdır, kasırgadır, Dünya'yı aydınlatan Güneş'tir. -Mustafa Kemal Ata(M)Türk

  22. uzaltay

   Vatan sever, ömürlerini bu ülkeye feda etmiş insanların daha öncede bu ülke için gördükleri tehlikeleri söyledikleri zaman, bu gerçeklerden rahatsız olanlar onları suçlamış, yalanla dolanla kumpaslarla ömürlerinden yıllarını çalmışlardır. Onlar ise her şeye rağmen önce vatan diyerek mücadelelerine devam etmişlerdir. Ne çabuk unutuluyor 5 yıl önce olanlar ve ondan öncesi hazırlanan oyunlar. Bu insanların tek derdi vatan. FEtO kumpasına daha önce çanak tutan alkışlayan destekleyen insanlar bugün gelmiş lafta vatanseverlikten bahsedip böylesi onurlu ömürlerini bu vatana feda eden insanlara çatal dillerini gösterip laf söyleme hadsizliğini nasılda buluyorlar. Çok uzakta değil çatal dilliler; darbe nedir, nasıl hazırlanmış, kimler bu hazırlığa destek olmuş, amacı hedefi nedir, dün onlar için ağlayan gözyaşı döken insanlar kimdir ? dönün bir bakın. Boy boy fotoğraflar videolar var. Cem Gürdeniz vatanseverdir.

  23. Ahmet Ahmet

   oğuzhan abi Atatürkün kahverengi ceketi satışa çıkarıldı bunun hakkında konuşurmusun

  24. Burak Erten

   Osman Pamukoğlu konuk alın

  25. canberk günay

   Bir hayalim var,, lise son öğrencisiyim ve staj da çalışıyorum 1000 TL para kazanıyorum bu paramı değerlendirip bir yerde çoğaltıp KANADA da Bilgisayar Bilimi bölümünü okumak istiyorum hayalim bu. Fakat Türkiye şartlarına bakarak o kadar parayı nasıl bir araya getireceğimi bilmiyorum, her türlü fikre açığım şimdiden teşekkür ederim.

  26. Bilge kaan Aksar

   Yav kardeşim ben mevzuları her seferinde izler dinler bilgimi alır altındaki yorumları okumaz yorumda yapmazdım ne like atardım nede disslike ama bu olmadı abi ben böyle bir mevzular izlemeyi hak etmiyorum ben askerimin vatan sever subayımın, assubayımın , generallerimin susturulmasını hak etmiyorum susmak istemiyorum arkadaş artık yeter

  27. Yusuf İshak Akman

   Son mevzular mı bu acaba :(

   1. Eren Aşcı

    hayır açıklamayı oku

  28. Emre

   İktidar , O kadar yaşanılan olaydan hiç mi ders almıyorsun. Hala Fetöcüleri sevindirmeyi başarıyorsunuz. Yazıklar olsun buna ses çıkarmayan bize de yazıklar olsun.

  29. Emre Mirze

   Sen ve senin gibi vatan evlatları olmasa biz bu düzende ezilir gideriz. Gençlere gösterdiğin yolda önüne taş atılsa dahi Atatürk ilke ve inkılaplarıyla vatanın istikbalini savunduğun için ve bize birşeyleri göstermeye çalıştığın için bu gençlik seni unutmayacak. Güneşli günlerin aydınlığı ile geleceğimize ışık tutmandan gayet memnunum. Bu vatanın bir evladı olarak hiçbir zaman vazgeçmeni istemiyorum. Doğruyu hakkı savunmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim.

  30. Gökmen

   Cem amirali yeniden programa bekliyoruz...😊

  31. ColdScream

   ...

  32. Yahya İlgün

   Amirallerimiz serbest. Ama unutmayacağız

  33. Onurhan Ayas

   Cem Gürdeniz Amiralimiz sabaha karşı adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

  34. Buse Demirci

   Atilla Uğur Cumhurbaşkanı olsa ne güzel olur.. Şu vatanı birazda şerefli insanlar yönetse asıl o zaman herşey çok güzel olacak.

  35. cengiz özcan

   Mevzular 46 Cem Gürdeniz Gelsin mi?

  36. ÜMMÜS ULUER

   Kıyamam 😔 üzdüler mi seni

  37. Furkan Bayram

   ...

  38. Yasin Bolat

   Helallllll

  39. blatv TR

   Babala TV olarak 2.nci kanalımız BaaBaaLaa TV olarak komik videoları hazırlayıp editini yaparak size sunuyoruz destek olmak isterseniz bekleriz :)

  40. SkyTv

   "Uyuyan milletler ya ölür yada köle olarak uyanır." Mustafa Kemal Atatürk

  41. Coskun

   Mavivatanın isim babası, bu ülkenin denizler üzerindeki haklarını her fırsatta çıkıp bas bas bağıran, bu vatan için gözünü çöpten bile sakınmayacak adam Cem GÜRDENİZ komutanımı içeri alıyorsun, sonrada çıkıp sağda solda mavivatan diye nağralar atıyorsun. Bu vatan toprağı üzerinde bulunan tüm Türkçü ve Atatürkçü komutanların Tanrı yardımcısı olsun.

  42. Okay Özkaya

   Montro boğazlar sözleşmesi nedir? Nasıl kabul ettirilmistir? Bize sagladiklari nedir? Cok detayli bir mevzular videosu olursa cok fazla sey değişir. Internetin zehirli gücü şuan montronun ne olduğunu bilmeyen insanlarin viral videoları gibi; Hakan Ural in Montro ya köprü gisesi muamelesi yaptığı sacmaliklar gibi seyler yüzünden insanlar neyin ne olduğunu bilmeden fikir sahibi olmaya cok meyilli. Senin kadar sosyal gücü olup senin kadar bunu anlatacak yüreği olan kimse yok şuan bu ülkede. Cat diye cikarip koy ki montronun gerçekten ne olduğunu anlatan da bir viral video dönsün sosyal mecralarda. Dönsün ki bazilarinin bilinçli algı operasyonlari yüzünden halkin hiçbir bilgiye sahip olmadan fikir sahibi olan kesimi de en azından "montro bu muymus" diyebilsin. Yoksa bu kesim yüzünden Türkiye'nin denizlerdeki üstünlüğü bir gece ansızın elden gidecek ve halkin çoğunluğu iyi bir şey oldu zannedip mutlulukla hayatına devam edecek

  43. volvadinn

   "Onlar zararlarından emin oldukları için; dostlarını uzak tuttular. Kendilerine bağlamak ve kazanmak için de; düşmanlarını yakın tuttular. Yakınlaştırılan düşman dost olmadı. Ama uzaklaştırılan dost düşman oldu. Herkes düşman safında birleşince yıkılmaları mukadder oldu." -Ebû Müslim Abd-ur Rahman bin Müslim El-Horasanî'nin Emeviler yıkıldıktan sonra söylediği söz. (İranlı bir Müslüman siyasetçidir. Emevî Devleti'nin yıkılışı ve Abbasî Devleti'nin kurulması aşamalarında önemli roller üstlenmiştir.)

  44. çağan

   yetr artık mevzular gelsin

  45. Ahmet Keyan

   Güzel günler yakın

  46. BOŞ işler MÜDÜRÜ

   Ah oğuzhan abi ahh. Senin gibi insanlar var oldukça batsada bu dünyaa. Yiğitçe yaşadık diyebilecez

  47. Wili Wonqa

   Konuk olarak Namık EKİN ile ATİLLA UĞURU al Efsane Video olur .....

  48. C. Şahin

   Kim ne derse desin azıcık siyasi tarihle ilgilenen birinin çok rahat anlayacağı gibi Cem gürdenizin imzasının olduğu bildiride darbe ima sı vardır net. Bu bildiriye imza atmayacaktı o halde

  49. Tayfun Ürün

   Yeri ve konusu değil biliyorum fakat günlerdir arayıp tarıyorum fakat bulamıyorum. Müziğin linkini bırakabilir misiniz? Oğuzhan 46yı çok bekletme...

  50. vedat yıldırım

   Abiiii kuruduk kaldık, hadiiiiiii

  51. bostorgay

   330k goruntulemesi olan video. kac olacak kimbilir? gencler durumu coktan kavramis babala tv sayesinde ne yapsalar tiri viri. tokadin buyugunu gencler indirecek.

  52. Elifnur Onaran

   "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz."

  53. oğuz karnak

   Değişim sinyalleri geliyor tabiki de, bişeyler değişecek bu belli herkesin bir stratejisi var lakin antileri ile bunlar ortaya sunulmalı neden bilmeyene görmeyene anlatılmalı

  54. İSMAİL HAKKI

   Abi benim artık hiçbir şeyden umudum kalmadı bütün bu olanların sebebi seninde bahsettiğin en önemli şey olan EĞİTİM... 1975 yılında Rıfat Ilgaz çöken eğitim sistemini anlattım, ağlanacak halimize güldük demiş. Teee o yıllardan bu zamana kadar ülkede en önemli şey olan eğitim kötü ve günden güne daha kötüye gidiyor. Hiçbir siyasetçiden de umudum yok herkes kendi çıkarları peşinde ne olacak bu halimiz bilmiyorum Allah sonumuzu hayırlı etsin... Eğitim sistemi düzelmeden ne ekonomi düzelir, ne adalet gelir, ne laikliği yaşayabiliriz ne de şeriatı... Hep boş tartışmalar. Boşuna dememiş atalarımız ağaç yaşken eğilir ve yılanın başı küçükken ezilir diye...

  55. İbrahim Temel

   Amirallerimiz'in yanındayız! Doğrunun yanında sonuna kadar. Hapisi, hatta ölümü göze aldık, hesabı siz yapın.

  56. Abdullah Kılıç

   Yazık Yazık İçimizde O Kadar Fetocu Varken Neden Bu Adamları Tutukluyorlar

  57. RD C

   Ülkenin neredeyse yarısına çığlıklarımızla haykırdıklarımızı anlatamadığımız için çok umutsuzum. Tüm bunlara rağmen sabırla, vazgeçmeden devam edeceğim.

  58. Fahrettin ergeç

   Siyasi partimiz kalmadı peki iyi olcak siyaset yapıcak müslümanın hakkını türkün hakkını korucak yada düzelecek bir parti var mı siyaset yapmayalım ama neden biz devlet mi değiliz yada biz kimiz boş mu 80 milyon

  59. Muhammed Soykan

   ,

  60. Bilim ve Teknoloji Partisi

   Baban seni iyi yetiştirmiş helal olsun

  61. Ahmet Cemal Karakavuz

   Cem Gürdeniz şu anda ne düsünüyor ne hissediyor acaba o kadar yıl hizmet et.Milletin ve devletin yararı için bir şeyler yap sonra "Duygu istismar uzmanları" senin yaptıklarını insanlara farklı şekilde anlatsın senin o kadar yıllık emeğini farklı yorumlasın yorumlatsın millete.Bugün bazı insanlara kanıp da Cem Gürdenizi ve diğer amirallerimizin vatan sevgisini yargılayan kendilerini Vatanın milletin dinin savunucusu olarak gören kesim Mavi Vatan kavramının isim babasının Cem gürdeniz olduğunu bile bilmezler

  62. Thomas Shelby

   Lütfen biri türküyü söyleyeni yazabilir mi

  63. Sefa Durmaz

   Başımızın üstünde taşımamız gerekenleri ayak altına aldığımız sürece ne doğu Akdeniz ne mavi vatan ne fetö biter ne de Türkiye kalır. İnsanın kendine verdiği zararı kimse vermezmiş. Kendine zarar verme ülkene zarar verme. Evlatlarına sahip çık. CEM GÜRDENİZ VATANSEVERDİR.

  64. Gökdeniz Özcan

   "Yazıklar olsun",kısa ve bi'o kadar da anlamlı bir cümle anlayana

  65. Cem Abak

   dimnerken tüylerim diken diken oldu!!!

  66. Rafet Can Tombul

   Sonda Işık tutulan cisim, bir koltuk ve tel örgülerin aramıza giren bir perde gibi getirilmesi koltuk sevdalıların aramıza koyduğu tel örgüler bizleri dinlememeleri, koltuk sevadasının yarattağı sağırlık ben buradan bunu anlıyorum. Şarkı ile uyumu muazzam bilemiyorum ben 19 yaşındayım bunaldım artık sesimi duyuramamak yaşıtlarımın çektiği zorlukları kimseye iletememek iletilse de bir kulaktan girip diğerinden çıkması ,beni bu ülkede kimse tutamaz.

  67. Ali Huseyin

   Lutfen mevzular programı bitmesin lütfen

  68. BABA KIZ

   dış mihraklar sizi

  69. Kadir Can Soydan

   👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

  70. Özgür Öztürk

   Eskiden aklım yetmez yaşım ermez idi. Hele birde taraflı medyanın, yolsuzluğa batmış devlet birimlerini görmez idim. Şimdi utanmadan sıkılmadan hayatlarını bu vatana katkı sunmak için görev yapmış GERÇEK Vatanseverleri "Vatan haini" olarak ilan ediyorlar. Darbe teşebbüsü diyorlar bre utanmazlar besleyip büyüttüğünüz fetöyü de bu halk durdurdu merak etmeyiniz Halk gerektiği zaman gerekeni yapar. Mağdur edebiyatınız sökmüyor artık. Sandıkta Görüşmek dileği ile

  71. CemreEsila TEKTAŞ

   Sadece ve sadece çok teşekkürederim...Çok etkilendim...

  72. Trem Ka

   Aklıma Ergenekon, Balyoz, Askeri Casusluk kumpasları geldi herkesin aklına geldiği gibi. Liseye gidiyorum, yaz tatili, o zamanlar TGB'liydim keşke hala öyleyim diyebilsem. Ağustos ayı başı birkaç gün sonra Silivri'de Ergenekon davası var. Gitmek için can atıyorum ama bizlere öcü gözüyle bakılıyordu, ailemde endişe ediyordu gitmemi istemiyordu. Yalvar yakar ikna edemedim bizimkileri gidemedim, yola çıkılacak günün sabahı hazırladım çantamı kaçacağım evden kafaya koydum, gittim otobüsün kalkacağı yere zorla bineceğim, almıyorlar beni diretiyorum yok diyorlar başına bir iş gelir ailene açıklama yapamayız diyorlar, beni almadan gittiler. Ağlaya ağlaya eve gittim... En büyük pişmanlığımdır gidememek bu ülkenin vatanseverlerini savunamamak! Bugün 25 yaşında atanmamış öğretmenim, işim yok, tecrübem yok, hiç bir şey yok. Buna rağmen diyorum ki bir daha asla! Seni seviyoruz sevgili Oğuzhan Uğur ve neler hissettiğini çok iyi biliyoruz...

  73. Szchull

   Yorumlar da herkes Cem Gürdeniz i savunuyor devlete püskürüyor. Ancak Cem Gürdeniz hayatı boyunca devletine bağlılığını bir an bile yitirmemiş olsa dahi ki bu her bir türk vatandaşı için geçerlidir, bu ona her kafasına estiğini yapma hakkı tanımıyor. Düşünün ki ömrünüzü bir sevgiliye verdiniz. Bir gün hata ettiniz ve bir kere aldattıktan sonra, o kadın veya erkeğe verdiğiniz bir ömürü çöpe attınız. Şimdi siz olsun çok seviyor bir kereden bir şey olmaz diye bilir misiniz ?

  74. MUTFAKTA OLAY VAR

   Bir millette, özellikle bir milletin iş başında bulunan yöneticilerinde özel istek ve çıkar duygusu, vatanın yüce görevlerinin gerektirdiği duygulardan üstün olursa, memleketin yıkılıp kaybolması kaçınılmaz bir sondur. M.K.ATATÜRK

  75. Süleyman Kinet

   .

  76. Onur Turan

   İnsanlar çok garip gerçekten.. Geçen gün bir açılışta konuşurken İstanbul'un mimarisi çok kötü ihanet edilmiş gibi yatay mimari bizim hayalimiz diyen.. Başka bir yerde ekonomi reformu, İnsan hakları reformu diyen biri var televizyonlarda.. Tıpkı hiç bir şeyi yokunda gitmeyen ve kötü yönetilen bir ülke seçime giderken yönetime talip olmuş yeni bir siyasi parti lideri gibi konuşuyor.. Bunu bile farketmeyen büyük bir çoğunluktan onun ak dediğine kara demesini bekliyoruz.. Ne kadar enteresan değil mi?

  77. Ahmet Ünal

   hapis yatması gerekenler dışarılarda cirit atar, bizim haklı olan subaylarımız astsubaylarımız ülkeleri için canını ortaya koyar emekli olunca kağıt buruşturur gibi atarlar. Peki adalet nerede?

  78. Burak Doğan

   Kalbi körelmemiş gözü gören her insanın yapılan zulmü görmemesi içten bile değil. Tarih değil hatalar tekerrür ediyor.

  79. Yasin ERDİL

   Hepimizde bu denli olması gereken fakat bir türlü olamayan, bu milletin vatandaşları olarak bu derdin %90’ını da senin üzerinde bıraktığımız için senden büyük bir mahcubiyet ile özür dileriz Oğuzhan UĞUR ! Hepimizin Senden Helallik alması lazım vesselam...

  80. Muhittin Aydogdu

   Bizi susturamayacaklar !!!

  81. Kagan Tasci

   Mavi Vatan kavramını ortaya koymuş bir kahraman. Düşmanın kim olduğu da ortada. Neyse neden hiç bir Amiral, Genel Kurmay Başkanı olmadı? En iyi yetişen askerler onlar halbuki. Bunu bir tartışmalıyız... Yüreklerimiz ortak. Umutsuzluğa yer yok bu karanlık günler bitecek. 🙂

  82. Ali Şener

   Susmak bazen en asil tepkiler... çok güzel bir bölümdü tebrikler Oğuzhan bey

  83. OğuzHan

   Uyuyan milletler ya ölür ya da köle olarak uyanırlar. Atatürk.

  84. Mücahit enes Arslan

   Ne güzel bir sözdür. Ders alsaydı eğer insan edermiydi tarih tekerrür.

  85. iki De Bir TV !

   Oğushan uğur 📿🦍

  86. şahin körtepe

   Her geçen gün daha çok endişeleniyorum ülkem için

  87. Atilla yıldırım

   “Geleceğin en tehlikeli silahı da, aracı da hiç kuşkunuz olmasın ki, uçaklardır. Bir gün insanoğlu uçaksız da göklerde yürüyecek, gezegenlere gidecek, belki de Ay’dan bize sinyaller yollayacaktır. Bu mucizenin gerçekleşmesi için iki bin yılını beklemeye gerek kalmayacaktır. Gelişen teknoloji bize şimdiden bunu müjdeliyor. Bize düşen görev ise Batı’dan bu konuda geri kalmamayı temindir”. Mustafa Kemal ATATÜRK 8 Haziran 1936 - Eskişehir Tayyare Alayı Anı Defterinden

  88. no name

   @oguzhanugur benim engeli kaldırsan ya artık

  89. Kenan Atasoy

   bugüne kadar, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz şarkısını daha iyi söyleyen birini duyduğumu anımsamıyorum, ne yaptıysam bulamadım kim olduğunu, bir bilen var mıdır

   1. HASAN TOROSLU

    Aynen katılıyorum bende bulamadım

  90. Ahmet Kahreman

   Ne güzel söz "Bizi bizden başka kim bölebilir. "

  91. Öfkeli Tebessüm

   abi hangi güne mutlu uyanıcaz

  92. tunç Kaplan

   Dönün şimdi bir daha Cem Gürdeniz in konuk olduğu videoları izleyin. Bitirince bir daha..

  93. Yusuf Uci

   Sevgili Oğuzhan bey doğu Türkistan olayı ile ilgili neden konusmuyorsunuz oradaki kardeşler hakkında bir mevzular istiyoruz Mansur Yavaş i tehdit edilmesi Türkiye'nin cvp vermemesi korktuğu anlama mi geliyor

   1. Yusuf Uci

    @faevna ne demek

   2. faevna

    @Yusuf Uci bilmiyordum, teşekkür ederim.

   3. Yusuf Uci

    @faevna çin büyükelçiliği

   4. faevna

    mansur yavaşı kim tehdit etti?

  94. FY 2

   Ülke nereye gidiyor arkadaş...

  95. Ozgun G

   Şanlı ordumuz bunları hak etmedi, etmiyor, etmeyecek! Ezdirmeyecez...

  96. Muaz Altınkaynak

   Varilcioğlu.

  97. Onur Özdemir

   Çok uzun olmuş başım ağrıdı kulaklık tan

  98. Mehmet Eren Altun

   3.51 saniyelik harika bir video çok sey analtıyor anlayanaa ...

  99. Aviation Aviator

   SONUNDA ÇALAN TÜRKÜYÜ KİM SESLENDİRİYOR SÖYLER MİSİNİZ?

  100. Tuğba nur

   mevzulara noldu ya 1 aydır yok