İlker Canikligil, Emrah Safa Gürkan ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel

Migros Türkiye

Migros Türkiye

81 B görünümler20

  Emrah Safa Gürkan, İlker Canikligil ve Mustafa Seven MigrosTV Gençlik Festivali kapsamında 19 Mayıs tarihine özel bir program için bir araya geliyor. Flu Tv ile 19 Mayıs Özel gibi Migros Türkiye'de olmasını istediğiniz videoları yorum yazıp bir sonraki içeriğimizin ne olacağında bize ilham verebilirsiniz. Emrah Safa Gürkan, İlker Canikligil ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel gibi daha fazla video için Migros Türkiye'ye ABONE olun! ► bit.ly/MigrosTurkiye

  Sosyal Medya Hesaplarımızı da Takip Edin!
  Facebook ► MigrosTurkiye
  Twitter ► Migros_Turkiye
  Instagram ► migros_tr
  TRsel ► trsel.info
  İlker Canikligil, Emrah Safa Gürkan ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel videomuzu beğendiyseniz Migros Türkiye'nin ilginizi çekebilecek diğer videoları:
  MARMELAT KUKLA
  trsel.info/video/video/3HWoyGyrm8uvkGk.html
  YABANCILAR DENİYOR SERİSİ
  trsel.info/video/video/zWmHqKumq9vVbWU.html
  SUAT DURMUŞ ile MİGROS'TAN BİR YEMEK İSTE
  trsel.info/video/video/36yp1IOClqmXjWU.html
  YEMEK DÜELLOLARI
  trsel.info/video/video/0Iyi3GdnwbLSoW0.html
  ÇOCUKLAR DENİYOR
  trsel.info/video/video/y5qc0nio2cPZqJw.html
  ERKEK KANALI & MİGROSTV
  trsel.info/video/video/mKea3ZiClLaynYo.html

  Peki Emrah Safa Gürkan, İlker Canikligil ve Mustafa Seven ile 19 Mayıs Özel videomuzla birlikte, Migros Türkiye'de başka neler var derseniz:

  Migros Türkiye'de hayatınıza dair her türlü konuda ilham alabileceğiniz ve ilginç bilgiler keşfedebileceğiniz videolar hazırlıyoruz. Faydalı pratik bilgiler, ilginç fikirler, hayatınızı kolaylaştıran öneriler, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler, pratik yemek tarifleri, kendin yap videoları ve çok daha fazlası ile her gün bu kanaldayız.

  Migros dünyasına dair daha fazla keyifli video için Migros Türkiye'yi takip edin ► migrostv.migros.com.tr/

  katma 7 gün önce

  YORUMLAR

  1. Çetin Akın

   Geldikleri gibi giderler. Boğazda demirlemiş bu çelik yığınlarının gücü, dağlık devasa Anadolu kıtasını fethetmeye yetmez demek istemiş.

  2. Umut Ulaş Yoğurtcu

   Bim e de bekleriz

  3. Erman Yaşamaz

   Haydaa!! Flu tv yi ele geciremeyen Esg düşmaniyla iş birliği yapıp bu kanalı ele geçirmeye çalışıyor.

  4. Berdan İnsan

   Flu tv artık her kanala açılıyor. TRsel koca bir flu tv olma projesi ilker canikligil için başarılı bir operasyon şeklinde yürüyor helal olsun hdhdh

  5. Özgün Onur

   Teşekkürler Migros!

  6. Berkan birgül

   Kanalı direk migrosun üstüne yapmışlar yaaa 🤣

  7. alper yalcin

   tarih te eşcinsellik nasıldı konuşmak gerek

  8. erdal ornek

   Migros u severdik , flu tv katkisindan dolayi daha çok sevdik. Aferin Migros.

  9. Uyumlu UĞUR

   Çok hoş Çok tatlısın Hoşuma gidiyorsun Kime demiş

  10. şehsuvar sami

   İşte mesele biraz da savaşı kazandıktan sonra ne yaptığın. Yoksa Moğollar'da avrupaya dayandı ama şimdi asya steplerinde kıl çadırlarda yaşıyor. Atatürk hem savaşta hem barışta bir dahiydi. O dönem dönemeçi az sarsıntıyla dönenler bugün ulus devlet yaratabildiler. Diğerlerinin hâlini görüyoruz. Paramparça oldular. Ataya teşekkürü bir borç biliriz...

  11. yıldızlardan biri

   Muthis video

  12. Deniz Can

   Marketteki peynirin fiyatini takip edecek kadar yasli degilim ama kultur kanalina destek olmak icin bi like migrosa bi like da hocama

  13. Mehmet Cahit Kökşen

   Her videoda böyle miydi yoksa bu seferlik mi her boşluğu kestiniz. Yalnız kim yaptıysa şahane olmuş

  14. N. Açık

   Çerkes Ethemi isyancı olarak nitelendiriyor mu acaba Emrah hoca?

  15. Ozerk Ozay

   @Migros Türkiye, sponsorluğunuz için teşekkürler. Bu programı severek takip eden ve uzunca bir süre daha yayın hayatına devam etmesini isteyen biri olarak böyle bir videoda katkınızı görmek güzel. Teşekkürlerimi sevgi ve saygı ile bölerek, eleştirilerime geçiyorum. Öncelikle ilk aklıma gelen, sanki bu fikri ortaya genç bir çalışanınız atmış ama bir yerlerdeki bir takım dinazorlar projeyi üstlenmiş gibi hissettim. Evet, youtube kanalları da birer 'kanal' ama burası televizyon kanalı değil. 1 - Bir çok kişi bu konuşmaları sadece dinliyor, ekrana pop-up gibi çıkarıp durduğunuz reklamlar zaten bir çok kişi tarafından görülmüyor. 2 - Bu yayınları izleyen bir çok kişi için bilmem ne çayının indirimde olması ya da faturaları migros'dan ödeyebilmek hiç bir şey ifade etmiyor. Bunu üzerine basarak söylemek istiyorum çünkü, burası televizyon değil. Bir şeylere tahammül ederek, mecbur bırakılarak zaman geçirdiğimiz bir yer değil. Burada kötü reklam insanlarda kötü etki bırakıyor, etkisiz bir şekilde kalmıyor. Devamlı olarak bu saçma şey için mi ekrana bir şeyler zıplayıp duruyor demekten kendimi alamadım diyorum ve aslında en önemli gördüğüm konuya geçiyorum. 3- Reklamlarınızın içeriği engellememesi, kısıtlamaması ya da zorlaştırmaması gerekiyor. Bir anlatıda beden dili de önemlidir, öyle olmasa bu program bir radyo programı da olabilirdi. Şerit şerit reklamlarınız devamlı olarak ekrandaki kişinin önünde beliriyor ve içeriği engelliyor. Önemli görünen noktalarda açıklama metinlerinin bulunduğu bir alanda devamlı olarak bir takım yazılar çıkması dikkati dağıtıyor ve bir anda anlatılan konuya olan odağı mahvediyor(Zaten hoca hızlı konuşuyor). @Migros Türkiye. Severek izlediğimiz bu yayının, yayın hayatına bir nebze de olsa katkınız olduğu için tekrardan teşekkürler. Dipnot: Yorumu okuyan arkadaşlar, farkındayım sanki birileri adına konuşuyormuşum gibi bir üslup ile yazdım. Tabii ki herkes için geçerli değil ve herkes buna katılmıyor. Az ya da çok, değindiğim noktaların en azından bir takım insanlar için geçerli olduğunun farkındayım sadece. Olmamış, şöyle bilmem ne, böyle şey, diyerek uzaklaştırıp, tü kaka yapmaktansa biraz yapıcı olmak istedim. Sen becerememişsin git başkası gelsin demektense, bir daha gel ama daha iyisini yaparak gel demek istiyorum.

  16. river tide

   23 Nisan siircilerinden biri de benim hocam :)

  17. Erol F

   Seker bayrami geldiginde de bim icin video cekersiniz artik 🤣

  18. Tutku Dip

   Dinden ayrı bi meşrutiyet gerekiyor diyor ya.. o, o zaman gerekiyor olabilirdi ve Atatürkümüz buna mecbur bırakılmış olabilir, zamanının yobaz şeyhleri (önemli zatları tenzih ediyorum) ve dış mihraklar sebebiyle belki, belkide hata da yapmış olabilir insandır en nihayetinde ama bu hep böyle kalsın mı dedi.. Din sadece bir kelime değildir, hayatın ve sonrasının ta kendisidir..Hepimiz öldüğümüzde bunu bizzat anlayacağız..

  19. isimsiz biri

   Hocam trend loading

  20. turan akınbay

   Oo Edip Yüksel'e de gömmüşler.

  21. timurhan304

   Tadı damağımızda kaldı.

  22. Umut Kurum

   👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  23. Duysal Ekinci

   Tirebolu çaylarından Migros Tv'lere yakışır!:)

  24. Ben Cucu

   <a href="#" class="seekto" data-time="1330">22:10</a> güzel🤞🏻

  25. Ahmet Atakan

   Hayir hocam, padisah planladi herseyi Ataturk'u de tum planlarla padisah gorevlendirdi. Hatta padisah o kadar zekiydi ki o planlari biz gencler konussun diye ulkenin isgalini planladi yoksa bu staretejik padisahla bizi isgal edemezlerdi zaten.

  26. Ozkan Oncel

   İstanbul’un işgaline yenik güçsüz tanıklık ederken “Geldikleri gibi giderler!” lafını koyup sonra bizzat gerçekleştirmek tam Atatürk’lük hareket. Fakat bence bu büyük delikanlı tavır altındaki deha perspektifini gizliyor. 1915’te Çanakkale’yi denizden karadan geçirmemek için çok büyük bedel ödemişiz. Yüzbinlerce vatan evladı önce zırhlısını sonra urbalısını geçirmemek için aylarca açlık pislik hastalık zayıflık içinde son 250 kiloluk bombaya, Conk bayırındaki son 100 metreye kadar çarpışırken can vermiş. Çanakkale savaşı tarihi çok acıdır. Bilgisiyle gezen daha iyi bilir, çok ağır bir yerdir. Sonra aynı İngiliz ve İngiliz donanması hemen 3 sene sonra sanki hiçbir şey olmamış gibi Mondros imzalandı hadi artık burası bizim diye tek kurşun atıp yemeden tıpış tıpış Çanakkale Boğazı’ndan geçip İstanbul’a girmiş. Atatürk Türk milletinin işgale direncinin Anadolu’da yapılacağını, kazanıldığı zaman da İngilizlerin İstanbul’da kalamayacağı basit gerçeğini görüyormuş, haliyle. Yani Kurtuluş Savaşı sonunda aynı geldikleri gibi ‘madem Lozan imzalandı, biz o zaman kaçalım’ deyip kurşun atıp yemeden tıpış tıpış gideceklerini o günden haber vermiş. Üstün idrak kabiliyetimle sadece benim fark edebildiğim bu noktanın altını çizmenin mutluluğu içindeyim.

  27. Furkan Yiğit Özgören

   kaliteli ve faydalı bilginin hastasıyız, teşekkürler migros ailesi

  28. Alexander Porfiryevich Borodin

   "Geldikleri gibi giderler" sözü İlber Ortaylı'ya göre bir duygusal dışavurum değildir. Bir hesaplamadır. Paşa orada bu işgal ordularının birkaç yıla düzgün bir mücadele ile def olup gideceğini biliyor. Ancak İlber Hoca ekliyor "1915'te gelselerdi, gitmezlerdi"

  29. Arif Akyel

   Yedi sekiz hasan paşaya hayranım. Odunla darbe durduran adam. :) odunu kafaya vurup adamı öldürmüş :)

  30. Ömer Sırtmaç

   Ulan bak sonunda konsepti de satabildiniz ha oh be para kazanın biraz

  31. Taha Erişir

   Yahu normal programlara göre ne izlenme var ne beğeni nasıl oluyorda bu video Trendlere giriyor

  32. adnan şükrü öztürk

   bence enver paşanın yaptığı en iyi şey askeri reform. fransız tipi ordudan, alman tipi orduya geçiş. yoksa kurtuluş savaşının uzerine kurulduğu o sistem çökerdi. bknz: fransanın her savaşta beyaz bayrağı ilk kaldıran olması :d

  33. elcin samet sahin

   Emrah hoca efsanesiniz her zamanki gibi kitapların devamını istiyoruz

  34. Furkan Özen

   sponsor almışlar keyifler daha bi yerinde

  35. serhat öz

   💖

  36. Binks Sake

   Aa migrostv’ye abone olmayı unuttum tüh xd

  37. erol ünsal

   Veysi'nin Netflix hesabı gerçek mi oluyor?

  38. erol ünsal

   45 nolu tirebolu çayından iş nerelere geldi. İşte Karadenizli İlker'in gücü

  39. Şebnem Can

   Benim bildiğim sigaraya, alkole, uyuşturucuya bağımlı olunur bu nedir ya tarihçiye bağımlı olunur mu arkadaş bana Migros tv izlettiniz yetmedi abone bile oldum pes diyorum da başka bişey demiyorum

  40. Beyazsandalye

   Şu video kırpma olayının faydalı kullanımına rastlayabildiğim için mutluyum

  41. Jack O. Hasanov

   👍🏼 👍🏼

  42. coop island

   Cumhuriyet düşmanlığının, rejim düşmanlığının alenen yapılıp, pohpohlandığı bu dönemde ağızda sakız çiğner gibi gevşek gevşek konuşan liboşlara katılmayıp konunun önemini vurguladığınız için teşekkürler.

  43. Abraham Benz

   İlker Canikligil in orada bahsettiği geldikleri gibi giderler bence esg ye değildi. Bu yüzden bende geldikleri gibi giderler diyorum 🤲🏻🙏🏻

  44. coop island

   <a href="#" class="seekto" data-time="1290">21:30</a> "Geldikleri gibi giderler" diyor, "gidecekler" demiyor. İlker bir şeyi de tam bil be. Atatürk'ün kafasındaki planlar, direniş vs yapılabilinirse gideceklerini öngörüyor. Yani fal bakar gibi "gidecekler" demiyor.

  45. Cem

   Hocam yakıyorsunuz yine

  46. TErhan

   Merhaba hozom 🤙

  47. Abdurrahman Sarı

   Her platformda takip ettiğim hocam. İyi ki varsınız 😊

  48. Onur SerKhan

   "Benim adım Emrah Safa tuttummu bırakmam" 😂😂 <a href="#" class="seekto" data-time="1325">22:05</a>

  49. AynenAYnen

   böyle güzel bir programa destek verdiğiniz için teşekkürler migros tv. flu tv kurtuluş savaşını merakla bekliyoruz :d

  50. Lord Darius

   Bunu Flu TV'de de paylaşır mısınız?

  51. Bekir Uğur Çay

   ESG the supreme commander: Ayvayı yedik.

  52. oylesine biri

   ❤️🖤

  53. yiğit çağan

   İlker hocam reklamları özellikle mi seçtiniz?

  54. Mehmet Berkay

   Nice

  55. ahmet kokturk

   Türkiye de tarım ekonomisinin tarihi olabilir sonraki video

  56. hdhd bdbd

   sayın papyonlu bey, sisin alanınıza girer mi blmiyorum ama bize geleneklerin tarihi hakkında bir program yapın

  57. Oğuzhan K

   İzledim bitti hıpızlı

  58. Android Gaming

   B

  59. Emir Usta

   Prusya askeri ekolünden bahsederken günümüz Türkiyesinden verdiği bedelli örnekleriyle 1900 ler Almanyasını kıyaslayan hoca 10-22 arası durmadan savaşmış bir milleti yanlış değerlendirdiğinin umarım farkındadır. Türk Militarizmi elbette günümüzde azalmıştır çünkü Türkiye tıpkı günümüz Almanyası gibi liberal, özgürlükçü dünyada yeni bir var olma savaşı vermektedir. Lütfen bundan sonra bir saptama ve bunun doğuracağı bir kıyaslama yapacaksanız yakın zamanları kıyaslayın. Almanya militarist devlet disiplinli, şöyle siperde yatmış derken bunu günümüz Türkiyesiyle kıyaslamanın korkunç bir hata olduğunu her halde bir daha düşündüğünde idrak edecektir.

  60. Regnante

   hozom yine bizi bilgileriyle aydinlatti

  61. Norscho

   Hocams yakaladım siziiii

  62. Nikola D. Tesla

   yemek videolarının arasında buldum sonunda

  63. Burak Altay

   meraba hozom

  64. Doruk Gökalp

   Reklam az olmuş ya hocanın alnına da bi' marka falan sığdırsaydınız boş geçmişsiniz

  65. Berk Çelik

   İlber Ortaylı kitabında geldikleri gibi giderler sözünün öylesine olmadığını, altında bir stratejik düşünce olduğunu, planlar olduğunu söyler. Boş bir söz değil yani.

  66. ESM

   kanal değiştirmek çok iyi olmuş esg migrosu ele geçir

  67. ugur ata

   Lozan ve 12 Adalar ile ilgili bir video rica ediyorum. Saygılarımla

  68. Savaş Genç

   "Yemen'de savaşan, İnönü'de mi savaşmayacak. Savaşır." 👍

  69. Alperen Doğan

   Hozom yükseleceksin o ışığı gördüm ben

  70. Selçuk Keskinkılıç

   Sonunda para para diyordun hocam. Hayırlı olsun😂👍

  71. Davut Sakallı

   " War of independece" olacak tabi. Bağımsızlığımızı kaybettik çünkü. Yarı sömürge haldeydik. Vergileri bile devlet değil duyun-u umumiye eliyle yabancılar topluyordu. (Ekonomik bağımsızlık yoktu yani)

  72. Müzik Medyacısı

   Reşat Nuri Güntekin'in Anadolu'nun durumunu anlatan notlarını okuyunca Atatürk'ün neleri başardığını anlıyorsunuz.

  73. Ahmet Çınar

   Hoz0m ENVER PAŞAYA ŞEHİT DİYE BİLİTİ DEĞİL Mİ

  74. Onur Gazi

   İlber Hoca'yı hızlandırıp, ESG Hocayı yavaşlatıyoruz... Bence ikisi yan yana getirilip bir ortalama alınmalı :)

  75. varol turan

   👍

  76. GodTierKobe

   Esg parayı vurmuş

  77. Baran Uçar

   Salvation war olsa olmaz mı hozom

  78. Baran Uçar

   Haydaa

  79. Deniz İle

   oooo kimleri görüyorum😀

  80. do'nut memes

   Sizdemi migrostan sponsorluk aldınız