Kripto Para (2. Bölüm)

743 B görünümler116

  Bu videoyu izlemeden önce birinci bölümü izleyebilirisiniz, yoksa, konular havada kalacaktır.
  O videonun linkini veriyorum: trsel.info/video/video/m4qs3Ius1NC-q2k.html
  Prof. Dr. Özgür Demirtaş
  Özgür Demirtaş Ankara’da dünyaya geldi. İzmir Atatürk Lisesi’ni birincilikle bitirdi. Üniversite yerleştirme sınavlarında Türkiye’de ilk 50 öğrenci arasında yer alarak, 1998’de Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nü tamamladı. Boston College’daki çalışmalarını 2003’te tamamlayarak 27 yaşında finans alanında doktorasını kazandı. Aynı sene, Baruch College City University of New York'ta Yardımcı Doçent pozisyonunda göreve başladı. “Öğretim alanında”, 2003 yılında Finans bölümü içerisinde, 2004 yılında ise İşletme Fakültesi’nde en iyi öğretim üyesi seçildi. 2005 yılında, tüm ana bilim dalları ve fakülteler arasında en iyi öğretim üyesi seçilerek "Üstün Öğretim Madalyası"na layık görüldü. Aynı zamanda New York University (NYU) Stern School of Business’ta en yüksek öğretim değerlendirmelerini aldı. 2007 yılında doçent unvanını kazanarak City University of New York’ta kalıcı bir akademik pozisyon elde etti. 2010 yılında, öğretim alanında, ABD, İngiltere, Kanada ve İskoçya'da 1 milyon profesör arasında yapılan 10 milyonu aşkın öğrencinin değerlendirmeleri sonucunda, ilk 20 içerisinde gösterildi.
  Çalışmaları dünyanın önde gelen akademik dergilerinde (Management Science, Journal of Financial Economics, Journal of Monetary Economics, Journal of Financial and Quantitative Analysis, Review of Finance ve Journal of Business & Economic Statistics) yayınlandı. 35’in üzerinde akademik yayın yaptı. Aynı zamanda özel yatırım fonları hakkındaki kitabı Academic Press tarafından basıldı. 2004 yılından başlamak üzere, araştırmaları City University of New York tarafından 6 sene boyunca ödüllendirildi. 2012 yılı Eylül ayında ABD’deki kalıcı pozisyonunu terk ederek Sabancı Üniversitesi'ne Finans Kürsü Başkanı olarak katıldı. Sabancı Üniversitesi bünyesinde yaptığı çalışmalar ile Marie-Curie Avrupa araştırma fonunu kazandı.
  Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Sabancı Üniversitesi altında kurulan Finans Mükemmeliyet Merkezi (Center of Excellence in Finance) Kurucu Başkanlığı, Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank’ın Yönetim Kurulu üyeliği ve Türkiye’nin ilk finansal okuryazarlık derneği FODER’in kurucu Yönetim Kurulu üyeliklerini üstlenmiştir. Birçok büyük şirket ve holding için danışmanlık yapmaktadır. Türkiye, ABD ve Avrupa’da onursal konuşmacı olarak etkinliklere ve panelist olarak düşünce kuruluşlarının faaliyetlerine katılmaktadır. Aynı zamanda, başta biyoteknoloji ve fintech sektörü olmak üzere birçok sektörde melek yatırımcıdır.

  katma 16 gün önce

  YORUMLAR

  1. Prof. Dr. Özgür Demirtaş

   Yorumlarda benim resmimi kullanarak telefon numarası veren DOLANDIRICILARA dikkat edin... Her zaman milyon kez dediğim gibi kimseden asla ve katiyen yatırım tavsiyesi almayın. Dolandırıcılara dikkat edin.

   1. Kurt Adam

    Hocam adamı kanaldan banlayin diyicem ama bu da liberal düşünceye ters 😁

   2. İbrahim CARİ

    @Barış ÇALIKUŞU işte bu sözün sadece Türkler’e has olması çok acı 🤣🤣

   3. Barış ÇALIKUŞU

    İbrahim CARİ biz Türklerde ünlü bir söz vardır bu devirde babana bile güvenme 😀😀😀

   4. İbrahim CARİ

    @Barış ÇALIKUŞU :) alıştık tabi bir dediği bir dediğini tutmayanlara :)

   5. Haluk Quelle

    Özgür bey çok yerinde tespitleriniz var, keşke sizin gibi bilim adamları türkiye devletinde söz sahibi olsa , yasaklar hiç bir zaman işe yaramadı, kripto para sektörünü fırsata çevrile bilinir ,turizimde patlama yapar , ama dar perspektif ten bakan yöneticiler bunu göremezler . Özgür bey siz türk milletine iyilik yapmak istiyorsanız , hangi coin projelerinin gelecekte daha uygulanabilir olduğunu söyleyebilirsiniz Yatırım tavsiyesi olarak değil mesela holochain daha çevreci deniyor , bizler eğitimli değiliz anlayamıyoruz.

  2. Bi Görkem Bi İbo

   Hocam, kurbanın olayım bi çıtırdın ayıktırın bari hangi coinler bu ‘muazzam artacak olanlar

  3. Hayal ve Rüya

   Her videonuz çok bilgilendirici Özgür Bey. Sayenizde çok şey öğreniyoruz. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Efsanesiniz 👏👏👏

  4. Zeytinlitatlar

   Hocam makalelerine bakacazda sirketin amacina ne zaman ulacagini nerden bilebilecez ki

  5. sevde ile momo

   Arkadaşlar bugün cebinizin şişkinliğine cüzdanınızın kabarıklığına yarın çocuklarınızın torunlarınızın güvenliğini tehlikeye atmayın bu adamlar devletleri yıkmaya düzeni değiştirmeye çalışıyor Bakın bugün sağlığımızı bozan kişiler bunlar Yarın ekonomimizi de kripto paralarla kontrol altına almaya çalışacaklar Tek tip insan düzeni oluşturmaya çalışıyorlar Dini dili kültürü yaşam farklılığı olmayan robotlaşmış insan yaratıp ona hükmetmeye çalışıyorlar lütfen bunların ekmeğine yağ sürmeyin

  6. Onur Odabas

   Solana ya yüklenme fikri çık aklımdan,:)

  7. Ali Can Geben

   Parti kur oy verelim hocam. Merkez Bankasının başına gelecek adamsın.

  8. Muhammet karataş

   Hocaaaa atma Atma twitterda muhalif herkesi susturmak mıdır senin anlayışın mazallah bakan başkan falan olsan seni alkışlamayanlari hapse atarsınız

  9. Emre Turan

   🐥

  10. Jean Valjean

   Hocam merhaba.Anlamadığım şey örneğin çok farklı özellikleri var diyorsunuz bu farklı coinlerin.Bu özellikleri kim kullanıyor,yani biz coin alıyoruz ve satıyoruz bu kadar.Diyorki bitcoinin blok üretme periyodu 10 dakika.Ne demek bu ne üretiyor bitcoin ne yapıyor?Örneğin Chiliz halkı daha çok sporda söz sahibi yaptiracaz diyo ne demek bu,chiliz satın alınca ben nasıl spor alanında söz sahibi olmuş oluyorum??

  11. Burhan Kahraman

   Gözdelerim ve gördüklerim Bitcoin: yaşlı kurt, elbette bir döneme adını yazdıracak. Kürt İdris gibi... Ethereum: Enerji, hız ve dönüşüm yüklü bir araç Ethereum Classic: Enerji, hız ve dönüşümün yedek parçası Dogecoin: Popülist olması Doge hayat veriyor Cardano ADA Modern bir fotokopi makinesi olarak düşünüyorum ve değeri kendini ispatladıkça görülecek, bir ihtiyaç diyelim... Riple XRP İddia edildiği gibi bir emlak benim için... ev, dükkan, arsa ama bir fabrika değil tabi. Polkadot Bir Entellektüel... Klas bir avukat yada noter gibi görüyorum. Eyvallah etmek lazım. Karizması 1 numara... Siacoin Anarşist, bir yerlerde kendine yer açacak ve olgunlaşıp yerini alacak gibi.

  12. ersen furkan akman

   Hocam Birtanesin senin gibi insanlardan bu ülkeye çok fazla lazım 🤲🏻

  13. İbadullah Döngel

   Saygılar hocam video için çok teşekkürler.

  14. Bülent Taş

   Türkçeyi zor konuşan bir millete yabancı kripto parayı anlatacağınıza İstanbul borsasını anlatsanız anlatırken 1 yılda dolardan %30 yerine borsadan %100 kazanabileceklerini akıllı bir yatırımla bunun ihtimal değil %100 kesin olacağını anlatsanız olur ama ANLATMAZSINIZ çünkü insanlar zenginleşir dolayısıyle ülke gelişir.ama senin amacında zaten insanların zenginleşmesi ve ya ülkenin gelişmesi değil öyle olsaydı avrupada tek tek satılan meyva veya sebzeleri bildiğin halde tweet atarak migrosta domatesler tek tek satılıyor diye dalga geçmezdin değil mi DOMAT PROFU

  15. cuneyt oktay

   kriptoya da sirf bu yuzden kanmayin hocam.insanlar sizi dinliyor

  16. Kemal Üstboğa

   Ula hocam parti kur oy verek sen fazlasın bizim memlekete

  17. Ümit Talver

   Hocam nacizane solana'ya girilir mi bu fiyattan?

  18. Volkan Bay

   Hocam, her saniyesi icin ayrı ayrı tesekkur ederim, saglikli ve guzel gunler dilegiyle,

  19. Ramazan Güldüren

   Ethereuma yatırım yapılır mı?

  20. MAGNETİC MAGİC

   Malesef sizin tavsiyenizi dinlemediler. Bırakın vergi almayı kripto paralar ile alışverişi yasakladılar

  21. As. krts

   Muazzam bilgiler hocam teşekkürler. Bu arada Videoyu x2 de izledim kusura bakmayın hocam 😬

  22. Tuna Cankat Köse

   SAFEMOON coin 20x

  23. Sevsenko Agit

   Corana döneminde borsalarda resessiyonun resesiyonu gelecek dedi olmadi borsa tam tersi fırladı o sira hocaya inandık büyük kayıp ettik 5100 dolara bitcoinimiz vardi 110 dolara fiyatinda Etrum almıştım 14 etherum vardi kendisine inandık sattık birdaha ucuza bulamadık bitcoini etherumu hoca jp morgun veya sipekletorlerin adami olabilir veya yeterince araştırma yapmadan o açıklamada bulundu özelikle kiripto ve borsa ile ilgili açıklamalarına çok temkinli yaklaşıyorum

  24. arhan k

   2:32 yok hocam

  25. Kamuran Ci

   25 dakikalık online ders bitti. Teşekkürler Öğretmenim 👍

  26. Fatih Hayirli

   Hocam emeğinize sağlık. Bahsettiğiniz güçlü projeler içinde beklentinizin yüksek olduğu projeler hangisi acaba bir sonraki videoda bunun üzerine mi olsa😀

  27. Atakan Atalay

   hocam canlı yayında yaptığınız yatırımın ne kadar önemli olduğunu gördük özellikle Erdem hocamın konuşması sırasında sesi kısmak zorunda kalmam buna en büyük örnek sanki stüdyoda gibiydiniz . bizlere değer verdiğiniz icin bilgilerinizi paylaşmak icin yatırım yaptığınız icin neslim adına sizlere cok teşekkür ediyorum.

  28. Reona Takahashi

   Altcoinleri de anlatabilir misiniz? Hangilerinin ne gibi foksyonlari var? EOS, NEO, DASH, IOTA, TRX gibi ilk 50de olanlar özellikle. Emeginize saglik hocam!

  29. Burak AKTAŞ

   tebrikler hocam adamsınız

  30. mahmut bulanık

   hocam ağzınıza, yüreğinize emeğinize sağlık gerçekten altın değerinde eğitici bir video bu serinin devamını rica ediyoruz mümkünse tabi iş hayatınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

  31. Abbas Elmalı

   hocam büyük devletler bu bitcoine karşı gelmesi gerekmez mi sonuçta kur farkı nedeni ile bu devletlerin halkı diğer gelişmemiş ülkelerin her trülü malvarlığını sömürüyor bitcoinin değeri dünyanın her yerinde aynı olduğu zaman bunların işine gelmez ki..

  32. Gökhan Şirin

   Videonun sonunda çok duygulandım .. Zannetmiyorum ama inşallah ulaşırlar

  33. Hüseyin Özer

   Hocam Dün Akşam Sizin sayenizde Tüm Türkiye Fatih ALTAYLI’nın proğramında sizden Kripto Parayı öğrendi.. 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

   1. Hüseyin Özer

    @Prof. Dr. Özgür Demertaş Hocam bu Akşam Habertürk Akşam haberlerinde tekrarını verdi... spiker bile çok iyi anladık Özgür Hocanın sayesinde kripto parayı dedi 😃... Ama diğer Bazı Konukların yüz ifadesinden pek hoşnut olmadı gibi .. ama olsun onlarda öğrenmiş oldular

   2. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7

  34. Azad Gökalp13

   Çok güzel bir fikir sunuyorsunuz ama herkes sizin ayağınızı kaydırma derdinde. Yemin ederim süper bir adamsın. 👍🏿

  35. İbrahim CARİ

   Böyle bir video çektikten 1 hafta sonra olanlara bakın. Zamanında matbaayı da yasaklamışlardı ve sonuçları ortada.

  36. Tuğrul YILMAZ

   Hocam, tüm blok zincirlerinin adını verdiniz, kendini her yönüyle kanıtlamış yepyeni sağlam bir blok zinciri olan DEXCHAİN'den bahsetmediniz. Saygılarımla

  37. Mustafa

   hocam beğendiğiniz coinlerden bahsedin lütfen .

  38. ZEKERİYA KEKLİK

   Hocam sız ekonomının basına gecsenıze

  39. Ugur Ugur

   Agzi olan konusuyor.

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  40. salih alver

   Hocam süpersiniz çok teşekkürler 👏 👏 👏 👏 👏

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  41. Erhan Eryüksel

   Hocam merhaba . Projeleri inceleyebileceğimiz bilgi alabileceğimiz siteler hakkında bilgi verebilir misiniz?

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  42. sinan

   Yüzyılın fırsatı dedikten sonra devlet kripto ile alışverişi yasakladı 😨

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  43. Askıda Youtuber

   Dün akşam fatih altaylıyı konuk oldunuz. Bu son iki videoda anlattığınız şeyleri orada da halka aktardınız ve "ev mev almam, bana kalsa hep kirada otururum" dediniz. Büyük saygı duydum size.

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  44. RyanzxuaL CA

   Hocam ben ekonomist değilim ekonomi okumadım. Ancak bilirsiniz ki enflasyondan ötürü alım gücümü korumak için bu kripto yatırım işine girmek istiyorum. Yatırım tavsiyesi almayın diyorsunuz ama bu terimleri tablo okumayı vs. nereden öğrenebiliriz?

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  45. RyanzxuaL CA

   Hocam güzel bulduğunuz projeleri anlatır mısınız? (BEĞENİN DE ÜSTTE DURSUN)

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  46. Mustafa Demirel

   Teşekkürler başarılar

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  47. Birkan Ayaz

   Hocam 128 milyar dolar nerede

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  48. Erol Stock Market

   🔥🔥🔥🔥🚀🚀🚀🚀🚀🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  49. İlker Yasin Arslan

   Emeğinize sağlık hocam 🙏🏼

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  50. HASAN SAYGILI

   Hocam anlayamadıgım bu işte hani kurucusu veya sahibi yok diyosunuz ya bu sistemin tamamen sanal nasıl güvenecez bi sahibi kurucusu olmayan sisteme

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  51. Emre Değirmenci

   Kamuya, karşılıksız ve bukadar önemli, değerli, tutarlı ve öngörülü tavsiyelerde bulunduğunuz için minettarız. Tarihe not.

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  52. Demhat Alturk

   Bravoo hocam

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  53. Miran Tekin

   Hocam merhaba öncelikle insanları bilinçlendirmek amacı ile bizlere vakit ayırdığınız İçin çok teşekkür ederim sizden nacizane 2 talebim veya önerim diyelim olacak 1 mevcut coin veya token ların projelerine bakın araştırın makalelerini okuyun diyorsunuz bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz şöyle sizin algınız ile bizim tabiki bir olamaz 2 ise 1 e bağlı bişey sizin dikkatinizi çeken videonun sonunda belirttiğiniz muazzam projeler dediğiniz size mantıklı gelenlerin projelerinden de bizlere bahsedenseniz bizlere ışık tutmuş olursunuz tekrar çok teşekkür ederim

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  54. Turgay Şahin

   kıymetli hocam youtube katıl açsanız üye olsak bize sabahlara kadar kripto anlatsanız

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  55. Gökmen Kaplan

   HOCAM EKONOMİ BAKANI OLUN PARAYA RESMİNİZİ BASTIRMAK İÇİN OY VERİRİM

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  56. Resat Uslu

   Hocam, ekonominin E sini bilmediğimden size bir Temel (bana göre) soru sormak isterim. Keyfe keder karşılıksız basılan paraların nelere sebep olduğunu anladım ve şu açıdan bakınca merak ediyorum doğrusu. Dünya nüfusu bugün 8 milyar ise bundan 40 yıl evvel 4 milyar idi. Bu 40 yılda iki katına çıkan nüfusa daha evvel 100 lira gerekiyorsa şimdi 200 lira gerekecek. 40 yıl evvel, eğitime, ulaşıma, barınmaya, güvenliğe, iletişime, gezmeye v.s... bu kadar para harcanmıyordu, ayrıca o zamanlar dünyada $ milyarderi kaç tane vardı ve şimdi günümüzde kaç tane var, yani 40 yıl evvel 4 milyar kişi için 100 lira yeterken şimdi 8 milyar kişiye 200 lira "devede kulak" bana sorarsanız. Bu durumda artan nüfusa ve ihtiyaçlar göz önüne alındığında karşılıksız para basma yerine nasıl bir yol izlenmesi gerekir?

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  57. Caner Saltik

   Keşke sizin gibi işinin ehli kişiler ekonomimizin başında olsalar

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  58. sezers Sezer

   Merhaba hocam coin için hesap açmak istiyorum fakat hiç bir bilgim yok sonuçta öğrenmek zorundayız nerden bu islemleri yapmak doğrudur teşekkürler

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  59. Gurhan Gurtekin

   Hocam iyi geceler diliyorum, haberturk teki programınızı izledim dilinize sağlık... Hocam projesini beğendiğiniz coinler varmı ..bende parayı eve değilde diyer yatırım araçlarına yatırmayı isteyenlerdenim :)

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  60. Abdurrahim Savaş

   Blokchain olan coinleri açıklayıp yorumlar mısınız bir video da?

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  61. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  62. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  63. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  64. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  65. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  66. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

  67. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  68. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  69. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  70. Ata Yenipazar

   sonda tek başınıza yatırım yapacağınız projeyi seçemyin dediniz ya hocam ne kullanarak seçim yapalım ? ayrıca çok iyi bir video olmuş teşekkürler.

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  71. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  72. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  73. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  74. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  75. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  76. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  77. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  78. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  79. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  80. Burhan Kulcu

   Hocam haber Türk yanınızı dikkatlice dinliyorum ağzına yüreğinize sağlık olsun inanın gelecek haftada ki 2 videoya bedel bu proğram Allah razı olsun sizden kıymetli hocam benim

  81. ibrahim AKGÜL

   Hocam şuan habertürk'te seni izliyorum. Saat 00.45 sabah işe gideceğim ama sizin anlattiginiz yada anlatacaginiz hicbir bilgiyi kacirmak istemedigim için uykumdan feragat ediyorum.

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  82. フェルヂィFerdi

   Hocam Fatih Altaylı nın programında bahsettiğiniz akıllı teknoloji ile takip edebildiğiniz coin merak ettim. Vet'mi acaba 🤔

   1. フェルヂィFerdi

    @Prof. Dr. Özgür Demertaş hoca defalarca kez uyarıyor. Profil resimine benim fotoğrafımı koyup,Telefon numarası veren dolandırıcılara itibar etmeyin diyor. Mala anlatır gibi anlatıyor. Sende mal gibi hala telefon numarası yazıyorsun. At kafası... Üşenmemiş birde şekilli yapmışsın. Çok emek vermişsin beehh..

   2. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  83. mahmut yorgun

   Bu mukemmel bilgiyi ücretsiz öğrendik tsklr özgür bey. Bakın arkadaslar işte vatan borcu böyle ödenir. Bu insani kaybetmeyelim hatta daha özgür olmasi için çaba sarf edelim.

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  84. Samet Çetin 112

   Hocam beğendiğiniz projeleri anlatsaniz 3. Bölümde , beğenin de üstte kalsın gençler .

   1. Mustafa Sütcü

    @Prof. Dr. Özgür Demertaş hocam bunu anlayamadım

   2. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  85. İbrahim Arıkfidan

   hocam anlatımınız için teşekkürler şuan sizi haber türk kanalında canlı olarak izliyorum nesnelerin interneti olarak adlandırdığınız teknolojiyi paylaşabilirmisiniz ? o kısmı kaçırdım

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  86. kozaklı erik

   Şu anda Habertürk’te Özgür Hoca’yı dinliyorum. Açıklamaları tam anlamıyla göz boyama ve desteksiz. Kendisi paralı asker gibi kalıp sözlerle “devletsiz dünya” yani “iki ailenin yönettiği devletsiz halk” planının gönüllü/paralı destekçisi olduğu ne kadar da açık. Sabancı üniversitesi yetkilileri bu şahsın bağlantılarını araştırsın. Bir akademisyen gibi bir ifade yok, sokak ağzı ile saçma sapan gerekçeler gösteriyor.

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  87. Samed Karakaya

   Hocam cüzdanınızda para var mı dediniz ya baktım yok. Biz bittik.

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  88. İbrahim Ethem DALGIÇ

   bende türkiye için bir fırsat olduğunu düşünüyorum ama bu fırsatı değerlendirecek bir yönetim olduğunu düşünmüyorum malesef

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  89. Aytaç Uzun

   Özgür Hocam merhaba, ben dolandırıldım maalesef geçen sene pandeminin basladigi zamanlarda bu dünya ile yeni tanışan birisi olarak birisinin tavsiyesine uyarak. Benim gönderdiğim BTC'nin kaybolmayacagini düşünerek hala paramın peşindeyim. Sizin de bir tavsiyeniz olabilirse çok memnun olurum. Keşke size bir şekilde ulasabilsem de. Elinize sağlık. Selamlar (Aytaç Uzun)

   1. Aytaç Uzun

    @Prof. Dr. Özgür Demertaş rica ederim büyük bir zevkle izliyorum videolarınızı muhakkak. Sizinle iletişime geçeceğim. Çok teşekkür ederim!

   2. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  90. vergitube

   eski kafali olmayiz dediniz, yasakladik. bizden adam olmaz:(

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  91. Fuat FIÇI

   Hocam bu kadar karmaşık bir konuyu bu kadar anlaşılabilir anlattığınız için minnettarız. Ama tam Allah rızası için kimseden yatırım tavsiyesi almayın dediginiz anda "merhaba arkadaşlar gelin size borsadan kazandığım parayla aldığım süper otomobili göstereyim" reklamı çıkmasaydı iyiydi 😀

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  92. Emrah ÜNAL

   hocam coğu mal bunu anlamak istemiyor evet çoğu batacak ve tamamen yok olabilirler bile çok saçma projeler var kulağa tatlı gelsede blokchain üzerinde asla digitalleştirilemez konuları proje gösterip coin yada token kakıyorlar salaklara

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  93. Necdet Öztürk

   Demiştiniz MB hala uyarılara kulak asmıyor. Nasıl merkeziyetsiz borsa anlamadım

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  94. şentürk aydın

   şöyle yapsak; parayı size verelim siz çalıştırın bize kazanç payı verin. iyi adama benziyorsunuz. 😉

   1. şentürk aydın

    @Prof. Dr. Özgür Demertaş ben yine de kendi mesleğimi icra edeyim, Mühendislik. yeni Pres alırsanız, inşaat yatırımınız olursa haberim olsun.

   2. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  95. Ibrahim Goksu

   ALLAH SENDEN RAZI OLSUN

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  96. Alican Yıldız

   Bugün Kripto piyasasından yaklaşık $300.000.000.000. çıkış oldu. ne düşünüyorsunuz?

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  97. Tolga Abbasoglu

   Özgür Hocam Merhaba, Çok faydalı videolar olmuş elinize sağlık. Derslerinizdeki o heyecanı hala görmek beni çok mutlu etti. Bir sorum olacak, kuantum bilgisayarların kripto para üzerindeki etkileri ne olur? Google 2019 da kuantum bilgisayarı bulduğunu açıkladı ve bir süper bilgisayarın 10.000 yılda yapacağı işlemi 200 saniyede yapabileceğini açıkladı ki bu daha başlangıç. Bu durumda bu kuantum bilgisayar, yaklaşık olarak 1,5 milyar bilgisayar gücünde. Kuantum bilgisayar sayılarının artması, son Bitcoin'in yaklaşık 2140 yılında ancak üretilebileceği planını bir anda değiştirir. Fakat daha kötüsü 256bit şifrelenmiş kripto paraların bütün şifrelerinin kolayca çözülmesine sebebiyet verebilecek olmasının etkisi ne olur? Şimdiden teşekkürler:) Sevgiler

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  98. Enes Demir

   hocam agzınıza saglık .

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  99. İrfancan KOLDAŞ

   Özgür hocam teşekkürler ben tüm anlattığınız konulara hakimdim , ama bilmeyen arkadaşlar için çok iyi bir video olmuş .. arkadaşlar özgür hocanın dediklerini dikkatli dinleyin!!!

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..

  100. Emine Gülce Yıldırım

   Hocam ağzınıza sağlık. Akademisyenin sınıf öğretmeni edasıyla anlatması muazzam olay gerçekten. Aydınlandık sayenizde. 🤗

   1. Prof. Dr. Özgür Demertaş

    izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7..