GÜZELLİK BAKIMININ 25 HIZLI YOLU

9 B görünümler9

  DAKİKALAR İÇİNDE HAZIRLANMANIZI SAĞLAYACAK HIZLI GÜZELLİK TÜYOLARI
  Bu videoda size, okula ya da işe gitmeden önce sabah hazırlığınızı ve güzellik bakımınızı hızlandıracak bazı fikirler ve taktikler gösteriyorum.
  Saçınızı yıkarken parmaklarınız yerine bir baş masajı aleti kullanabilirsiniz. Böylece saç uzamasını da hızlandırmış olursunuz.
  Kapatıcı ve yeşil göz farı kullanarak makyaj yapmadan önce sivilcelerden kurtulmak için kendi düzelticinizi nasıl yapacağınızı gösteriyorum.
  Yüzünüze daha doğal bir bronzluk vermek için, bir saç açma tarağı ve kahverengi göz farı kullanarak yanaklarınıza doğal çiller ekleyebilirsiniz.
  Eritilmiş dudak balsamı, açık kahverengi renk göz farı veya Vaseline kullanarak kendi konturlama kreminizi yapabilirsiniz.
  Saçınızı yıkamak istemiyorsanız şapkanıza veya berenize birkaç postiş takın. Böylece her zaman hiç uğraşmadan şirin bir saç modeliniz olur.
  Zaman Bilgileri:
  0:07 - Kendi takma tırnaklarınızı nasıl yapabilirsiniz
  2:20 - Kendin yap doğal çiller
  4:03 - Takma kirpik taktiği
  5:32 - Postişlerle müthiş bir saç fikri
  7:21 - Kırışıkları ve ince çizgileri nasıl yok edersiniz
  9:47 - Kendin yap ruj rengi
  Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.
  Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir - aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.
  5 DAKİKADA HALLET Kızlar kanalına abone olmak için bit.ly/35jEXi5
  Daha fazla video ve makale için burayı ziyaret edin:
  5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: goo.gl/988RDr
  Olumlu bak kanalına abone olmak için: goo.gl/aoVCYZ
  Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
  www.depositphotos.com
  www.shutterstock.com
  Müzik, Epidemic Sound: www.epidemicsound.com/

  katma 2 aylar önce

  YORUMLAR