Ajansspor.com, 2001 yılında internet dünyasına adım attığı ilk günden bu yana kesintisiz ve ilkeli yayın anlayışı ile kullanıcılarına en zengin içerikli spor haberlerini sunmaktadır.
Kısa bir süre içerisinde başarılı haberciliği ile dikkat çekmeyi başaran Ajansspor.com, Türkiye’nin spor haberlerine en hızlı ve doğru şekilde ulaşabildiği adres haline gelirken, çarpıcı röportajları ve haberleri ile de bu başarısını saygın kuruluşlardan elde ettiği çeşitli ödüllerle taçlandırmıştır.

 • 30
 • 54 425 297

YORUMLAR

 1. sadık Çiriş

  Allah Analı babaĺı buyutsun

 2. fikri taşdemir

  Besiktasli olarak soyluyorum goztepe ve malatya şerefinlee oyna!!hak kiminse o sampiyon olsun yeterki serefinizle oynayin!!

 3. Bülent Ezircan

  Ünal hoca iyi bi hoca hak eden kazansın

 4. LOL :

  Leeds deserve europa

 5. D. D.

  grande baris manco

 6. Ahmet Can Baydar

  atacağınız başlığı....... ne demiş ki derhal görevden alınmasını gerektiren? 40 puan yapalım düşersek öyle düşelim demiş, eee?

 7. Hasan Yilmaz

  Göztepe - Beşiktaş 1-1, Galatasaray - Yeni malatyaspor 2-1 ve Kayseripor - Fenerbacı 3-3

 8. rico riço

  Hikmet Karaman sana değil Ankara gücüne üzülüyorum. Beşiktaş maçında bedava penaltı alınca çok mutluydun ne oldu . O zaman iyiydi. Boş adamsın boş.

 9. MarcTeen HC

  thanks

 10. Ercan Fenerli

  Bize FB formalarını sandığa kaldirtiran bu utanmazlar yazıklar olsun altayimiz pelkasimiz attillamiz canerimiz hariç birde utanmadan seçime tek aday gidiyoruz beş sene daha bekleriz gene FB liyim demege utanıyorum bizim başımıza gelen eli ayağı dolanıyor birde yazıklar olsun Nihat Özdemir ve mhk hakemlerden memnundun dimi Emre bizi şamar oğlanı yaptılar sayende Ali Koç ah ah aziz baskan

 11. Enver Genç

  Hocam Erzuruma gitmekle hayatının hatasını yaptın.

 12. Arsen Asd

  Seviliyorsun Nobre 🖤🤍 Büyük ALTAY 🏁🏁🏁

 13. Uzeyir Gundogdu

  Final maçı İstanbulspor Altınordu arasında oynanır.

 14. Uzeyir Gundogdu

  altay çıkamaz Altınordu çıkacak

 15. Ziyam Ziyam

  Ulan trabzonlu , nah şampiyon olursunuz . Göztepede tökezliyeceksiniz . Al yaz bi yere , 4 saat var maçların başlamasına . Alkış mı istiyorsun ., al sana 👊🏻