Özgür, bağımsız, kafasına göre, cesur, komik, son derece ciddi, kafa karıştıran, eğlenceli, ufuk açan, vizyon katan yorumlarıyla Cüneyt Özdemir'in kişisel TRsel sayfası.
Destek Olmak İçin:
Patreon ► patreon.com/cuneytozdemir
Reklam ve sponsorluk için: [email protected]
Sosyal Medya:
Twitter ► twitter.com/cuneytozdemir
Instagram ► instagram.com/cuneytozdemir

 • 1 695
 • 117 011 526

YORUMLAR

 1. Hakan Akses

  YEMEZ dimi

 2. Hakan Akses

  Keşke bir günde GAZETECİ ARKADAŞIN CAN DÜNDAR’A yapılan haksızlıklarla ilgili bir program yapsan

 3. Yusuf Kaya

  1 saattir sinyalde artış var algı operasyonu 10 yıldır ağır bir şekilde devam ediyor asimilasyon mağduruyum Elazığ depremi ve Ankara depremlerinin tetikleyicisi bu sinyaller olabilirmi

 4. black man

  Ziddiribirt üniversitesi 🤣🤣

 5. Sıradan Biri

  22:54 onu mu savunuyorsunuz babanızın oğlu mu diyorsun doğru aynı lafı bende o arkadaşa söyleyeyim ama bişey daha var sen nasıl Cem Yılmaz'ı Tarkan'ı böyle savunabiliyorsun? Babanın oğlu mu? Savunma gerekçene bakıyorum 25:19 Cem Yılmaz en çok takip edilen adam, en çok izlenen adam. Tarkan Türkiye'nin starı, Gökhan gençlerin yıldızı. Bak en çok izlenen, star, yıldız bunların doğruluğunu yanlışlığını geçtim. Böyle saçma bir cevap olabilir mi bu adamları savunmak için? Bu insanlar böyle olduğunda hata yapamaz mı? Herzaman doğru yolda mı? Programdaki kel adama milletin aklıyla oynuyorlar diyorsunuz. Asıl siz böyle böyle oynuyorsunuz. Milleti aptal yerine koymaya devam ediyorsunuz, hayatınız zaten alay olmuş. Size göre bu tür konular boktan ama gidip ordan şeyma subaşı videosu yapan Cüneyt çok değerli çok gerekli bir video yapıyor :D ? :D Ayrıca adam zaten Cem Yılmaz böyle böyle demiyor. Niye Cem Y. bu konuyu sürekli her katıldığı programda üsteleyerek ve böyle bir örgüt yok diyerek konuşmasından bahsediyor. Ya bilgisi yok ya da bu konuda çok bilgili ve bişeyler çeviriyor manasında diyor. Adamın bazı şeyleri sözlü tecrübesi dahilinde söylüyor buna doğru veya yanlış diyebiliriz. Ama ortada bir resim veya video oluyor anlattığı konu üzerine veyahut gerçek yaşanmış bir olay oluyor ve bazı şeyler de gayet açık. İnanıp inanmamayı da boşverin beyler. Hangisi daha açık kaynaklı ve daha tutarlı konuşuyor? O kel adam mı? Bu komik adam Cem ve Cüneyt mi? Filminde göndermeler falan da varmış dediler de izlemediğim için birşey diyemicem o konuda ama Cem yılmazın attığı tweet ile öfkesini nasıl kustuğu ve iki tane insana siz Türk değilsiniz eminim demesi de baya garipti açıkçası.. Umarım bir programa çıkarsınız da karşı karşıya bi konuşursunuz görürüz sizleri. Aksi halde şu cevaplarınız gerçekten komik.

 6. fatih gürbulak

  Samimi olacaksın diye fazla sulu fazla lavbali oluyorsun Cüneyt bey Bi eleştirive üstelik çok alaycı konuşuyorsun

 7. seyma aksu

  En çok eğlendiğim videoydu bu😂😂

 8. mehtap yayla

  ×1.5 ile tam bana göre oldu.

 9. Kerolivm

  Hayırdır babba KF gitmis ಥ‿ಥ

 10. Sultan Mahmutoğlu

  😂😂😂😂

 11. Nese Demirci

  sığlığını bi şekilde gözler önüne sergilemesi lazım, hor görme, hoşgör :)) ne ararsan var insanda...

 12. Teknik Eğitim E-Learning Tech Training Center

  Black mirror dizisindeki konu gibi. Sosyal medyada x ölsün mü diyorlar. İnsanlar ölsün dediklerinde ölsün diyenleri yapay arılar öldürüyor.

 13. Koca Yüarakli Adam 27

  kudurun

 14. Kerim

  Cem yılmaz filmini izlesem uzaya çıkar mıyım?

 15. Doğukan Abaci

  silikon vadisinde 50 yıldır hakimler.. heryerdeler 😁😁 sequoia capital !! gelmiş geçmiş tüm firmaların ana yatırımcısı.. atariden apple a ibm e kadar..

 16. Doğan Ay

  A

 17. C-Dsign Printing

  Bu programa bayıldım .

 18. Kiana

  we love tarkan and we konw he is awesome person and he has a great charecter too.

 19. Mirkan Kızıl

  karışık var mı var yükle

 20. Mehmet Kaya

  Tamamen akılsızca düşünüyorsunuz beyniniz yosun tutmuş sizin. Aslında siz kendinize gülüyorsunuz bu şekilde ve çok aşağılık kompleksine girmişsiniz. Komedyen, sanatçı ve sizin gibi yazar görünümlü insanlar yüzünden bu millet zehirleniyor ve de pis pis gülerek birileriyle alay etmek size çok yakışıyor.

 21. Revan Qedirzade

  Abi keşke layk tuşuna 10 15kere basmak olsaydı +1 teşekkürler

 22. TheSelo1965

  Anlasma yi Kim yapmisti

 23. DENİZ

  🤣 gül gül öldük (sana) , da ! Neden dünyayı yöneten gruplar yokmuş gibi davranıyorsun ? Hayır bi yerden sonra zorlamayla güldüğün bariz belli her an altına kaçıracakmışsın gibi 😬 sıkma o kadar

 24. Ünal Kopan

  Anlasiliyorki kafan basmiyor o tür konulara, Sen eniyisi onun filmlerinde oyna konusmalarin bayagi eksantrik .

 25. Chuck Erol

  Sacmaladin, lise geyigine dondu

 26. Derviş Aktaş

  Herkes illuminatiden bi haberdir tabiii gülünür geçilir ama nedense kliplerde ve filmlerde çok yoğun bir şekilde mesajlar, görüntüler, semboller döner tabiii sonrada cüneyt efendi çıkıp böyle güler tabiii kendinizi kandırın siz halkınızla bu kadar dalga geçmeyi bırakın artık kardeşim hak batılı yenecektir bunu beyninize iyice sokun 😉

 27. Özgün Kımızoğlu

  Dünya da düzmüş zaten ...

 28. AHMET HAKAN SAGLAM

  Komedi zeka isteyen bir sanat disiplinidir. Bazı arkadaşlar komedi filmlerinde yer alan mizah unsurlarının gizli gerçekler zannetmiş. Nasıl bir G.Z. insanlarla bir arada yaşıyoruz. Cem Yılmazın dediği gibi bazılarının soluduğu oksijene yazık...

 29. AHMET HAKAN SAGLAM

  Yayınlarınız için teşekkür ediyorum, toplumun kültür ve zeka seviyesini bir kez daha tescil etmiş olduk. Size hakaret eden troller acaba dediğiniz gibi bunu kendi isimleri ve bizatihi yapabilirler mi ben de merak ediyorum. kimse bunlar, şimdiye kadar Türkiyenin gerçek sahiplerine denk gelmemişler, ortalıkta cirit atıyorlar.

 30. UkuleleForHappiness

  Abi bence sen Cem Yılmazdan da komiksin 😂

 31. Ramiz yabacı

  Cem bey size saygı duysamda şu arka profil resmi için sizi kınıyorum.. 18+ kanala girmeye adaysınız.. çoluk çocuklarımız var... sizi onlarda izliyor.. neyin nesi bu resim... amacınız ne.. sadece beğendim demeyin sakın..

 32. Şule Kocaş

  Hanımefendi çok şirin

 33. K.KILIÇDAROĞLU

  ülüminati nereli amarikalı cüneyt özdemir nerde amarikada nereye gidip geliyo amarikaya o zaman cüneyt özdemir ülümünatidir cem yılmazın üst seviyesidir

 34. Ramiz yabacı

  Cem bey size saygı duysamda şu arka profil resmi için sizi kınıyorum.. 18+ kanala girmeye adaysınız.. çoluk çocuklarımız var... sizi onlarda izliyor.. neyin nesi bu resim... amacınız ne.. sadece beğendim demeyin sakın..

  1. Rumeysa Çelik

   Ne alaka ya çoluk çocuğunuz Cüneyt Özdemir in TRsel kanalını mı izliyor

 35. Mert Mertoğlu

  Hepsi çok güzeldi. özellikle dış ülkelerde yani gurbette, Türklerin birbirlerini tutmaları destek olmaları gerçekten beni gururlandırdı. hepsinin kendi işlerinde çok başarılı olmalarını ve birbirlerine daima destek olmalarını diliyorum.

 36. nesrin

  Google telefonuma son dakika haberi olarak sizi gönderdi 😅 hiç bu kadar eğlenceli son dakika haberi almamıştım 😍🙏 teşekkürler.

 37. Zeynep Çinar

  Abi bu kadar alttan alttan elestireceginize biraz tebrik etseydiniz keşke , sen de yapsaydın abi ya kafaya bak allah aşkına illa youtuber diye senin yaptığın işi yapmiycak değil sen de yap sen de gündemde kal gökten yağmıyor bu kadar izleyici sayısı . Hoş değil yaptığın bu video

 38. murat sahin

  ABİ SAÇLARINI UZATIR MISIN.

 39. Ramiz yabacı

  hımm.. komedi ve cem yılmaz.mesleğin icrasında her zaman aşağılama vardır. ya kendini yada bir başkasını aşağılarsın.. bu aşağılamada gülmen beklenir. bu yüzden komediyenler aslında sevilmez... seviliyorsada dikkate alınmaz.. cem bey dikkate alınmayacak kişiliklerden. yani seviyoruz. bence pek kişilik sahibi olmasada...insani ve milli duygularının zayıf olmadığını düşünsemde başarılı olduğunu düşündüğüm bir komedyen. ABD li bir komedyen '' kendisinin ne iş yaptığını soran ailesine..komedyen olduğunu gizlemek için .. genel evde piyanist olduğunu söylemiş... '' ayrıca kendi şovunda bir cümlesi var.. babam bizi elaleme güldürmeyin dediğini bizim yaptığımız işe bak dediğini'' hatırlar sanırım. başarılı bir komedyen olması ona saygı duyulacak bir meslek icra ettiğini düşündürmüyor bana..söyledikleri ile ya kafası bazı şeylere kafası basmayan biri yada diyet ödeyen biri.. sağlıcakla kalın.. :)

 40. Volkan Kerem Sakar

  👎

 41. Vedat Un

  Bir cem bir tarkan bir daha gercekten gelmez bu ulkenin gercek degerleri tek bir muzik gurubu varsa oda atena

 42. Hayao Miyazaki

  İstanbulda böyle hava gri Vandan geldim 7 senedir psikolojim bozuldu...

 43. Mehmet

  +Can bonomo +hayko cepkin 😄

 44. tımucın atar

  ILDEM HANIMI Bir an once program yapmasını ıstıyoruz hangı yolla olursa olsun you toube herhangı bır ozel kanal vs

 45. Esra Üzüm

  O zaman sanane Banane kardeşler 🐁

 46. Ali Samed

  Guya Sen cok bilgilisin? Bu sozler sizi neden kizdiriyor?))

 47. Arzu Kızım

  Hiç sıkılmamıştım!!! İldem hnm kraliyetle alakalı bir youtube kanalı açın lütfen 🙏

 48. Xeredin BERQ

  Abi moralimi bozdunuz. Bu beyinsizleri kaale alarak onlara kredi, şeref veriyorsunuz. Etme :)) Sikt*r et pls..

 49. Murat TÜRK

  Türkiye beşik gibi sallanıyor.

 50. Muhammed Said

  Cüneyt reis, sende içip içip bizle kafa buluyorsun :D Alkol ucuz ya orda, vur keyfin dibine :)

 51. Erdal Erdoğdu

  Her şey tamam da şimdi büyük ortadoğu projesi hayali bir şeyse recep tayyip erdoğan kendi ağzıyla büyük ortadoğu projesinin eş başkanıyım derken harikalar diyarından mı bildiriyordu

 52. Y E

  Siz herşeyle dalga geçip eğleniyorsunuz. Dünyanın pek umrunuzda olduğunu sanmıyorum tavırlarınızdan, o dalga geçen gülmelerinizden! ha arada bir iyi yorumlar da yapıyorsunuz!

 53. Hakan Kvrk

  Çok sahte bi insansın dostum gülmen bile sahte

  1. Yusuf Ağaç

   tm

 54. Kral Reis

  Bu kadin ile yatmak isterim

 55. Gökhan ARAS

  Ulluminati ile dalga gecilir sulandirilir komplo teorisi denilir ama bunlari yapanlar ne hikmetse filmlerinde kliplerinde programlarinda ulluminatinin tum simgelerini ciddi bir sekilde islerler millet laf diyince de sulu sulu alayci cevaplar verirler . Yemezler bu konu gulunucek sulandirilacak bir konu degil ulluminati gercektir

  1. Derviş Aktaş

   Bravo kardeşim tamamen katılıyorum sana 👍

 56. veli cihat

  Bu aralar Cem Yılmazı bedava izlemenin keyfini çıkarıyorum

 57. Вячеслав Шишков

  Ya sapık ne gülüyorsun, sanki kendin çok akıllısın

 58. Ramazan özkan

  bu rabia kazan tehlikeli zaten ya ne dediği belirsiz biriydi bir gün atatürke söverdi bir gün amerikan israil bayrağına sarılır fotoğraf çekinirdi bunun bir benzeri daha var canan bezirgan o da aynı atatürke türk milletine küfür ediyor kanada amerikan bayraklarına sarılıyor

 59. sema ulutaş

  5 gazeteciden beğendiğim güvendiğim 1 tanesi sizsiniz 👏

 60. GÜVERTE TV

  neden zoraki kahkahalar atıyorsun kanka? Olmuş mu? Olmamış. Kasma daha fazla. İnandırıcı olamamışsın.

 61. Trozmo Noid

  Cüneyt Abi bu size sallayanların derdi reyting almak. Kanalları izlenmediği için basit oyunlar yapıyorlar.

 62. Ahmet Taşkın

  Abi alışkanlık haline getirdiğin bi durum var mı?

 63. Göksel Özdemir

  Güneş balçikla sıvanmaz.erkan hocanın görüşleri doğru

 64. ibrahim güler

  cüney özdemir Cem yılmazın Avukatlığını yapmak size hiç yakışmadı .Aklımızdaki cüneyt özdemir profili gitgide yerlere düşüyor

 65. Güven Sancak

  Ulan elimi burnuma atıyorum Cüneyt abi uzun uzun kameraya bakıyor beni gördüğünü düşünüp elimi burnumdan çekiyorum mk :D

 66. Müslüm KURT

  Bu ülkede nerde duralım

 67. semra çat

  Abuk subuk komplo teorilerini diline dolayarak, Türkiye’ deki lobiciliği ve adam kayırmacılığı örtemezsin sonuçta sen de onlardan birisin.

 68. semra çat

  Şeyma Subaşı’ da gerek vücudu, gerek paylaşımlarıyla kendini tanıtmış biri sen ona neden sarıyorsan biz de o sebepten ortalama sesli cüceden hallice birinin megastar olmasına sarabilme hakkını kendimizde görüyoruz

 69. Yasin GÜLER

  En komik Ata Demirer dir .Hem Stand up hem filmlerini ailecek izleyebiliyoruz.Tamam Cem in Stand up ları kendi izleyicisine güzel gelebilir.Bende çok izledim.Ama bir gerçek var ki filmleri berbat bunu kabul etmesi gerekir.Herkes her işte başarılı olacak diye bir kural yok.Gisede dibi görmesinin nedenidir.Ridvan Dilmen de iyi futbolcuydu ama antrenörlükte ısrar etmedi. 😁

 70. İsis Enki

  Tarkan himm 🤔 kesinlikle olabilir ve Aleyna tilki. Himm çok tehlikeliler bence bunları bana teslim etsinler. Hemen ev hapsi veririm.😍

 71. Malik T

  Herbokolok 🤣🤣🤣🤣👍🏼

 72. Ahmet Pirim

  Abi her gün senin videonu görmek ilaç gibi geliyor... Malum çalışmaktan zamanımız yok. Senin sayende güncelleniyoruz...

 73. Mete Ayhan

  O kadar gevezelik etmişsin ki bu konuda gereksiz bir şekilde, o kadar savunmuşsun ki normalde olsa güler geçerdim ama artık sen ve diğerlerinin gerçekten tarikat üyesi olduğunu düşünmeye başladım.

 74. alikaan06

  Beyefendinin bircok kez soyledigi tekrarladigi kelime "STEM" sistem degil arkadaslar. STEM'in anlami ise Science Technology Engineering and Mathematics.

 75. Doğaner Şahin

  Bu nası nefes almak manuele geçti nefes boğulcam aq

 76. tümay nacar

  lütfen tenezzül et ! belgeler ile sızdır sızdırt lütfen!!

 77. alpmetinx

  En tehlikeli kitle imha silahı.... Her anlatılan şeye inan cahil insan topluluğudur...

 78. Pro Detective

  Scarlett Johansson golden globe kazanmadı marriage story'le.Siz marriga story iyi film Scarlet de golden globe kazanmış dedikden sonra izledim.Aslında izledikden sonra keşke kazanmasaymış dedim.Sonra golden globe izledim kazanmamış.Keşke başka bir şey dileseymişim.Filmdeki Adam çok iyi rol yapmış bir de avukat kadın Laura Dern o kazandı golden globe.

 79. Empati Empati

  Kapanış iyiydi cambaza bak !!

 80. Samet Aslan

  “ Bu ülkede sağcı,solcudan daha çok ruh hastası var “

 81. linkinpark your

  abla galiba galyali efsane dedikodu yapıyor :D

 82. Empati Empati

  Ak troller Cüneyt abimizide delirttiya pes doğrusu !!

 83. yahya mankoc

  CEEMMM SENIN TA O KUTSALIN YOK GELKI AMA YINE SENIN EN KUTSALINA NAHLET OLSUN SEREFSIZZZZ

 84. Black Panther

  Cüneyt sen bu konulara kafa yorma.Aklın almayacak zaten o kapasitede o anlayışta değilsin olman da çok zor.Sen ekmeğine bak,nasıl güçlünün yanında olabilirime bak,nasıl cebimi daha fazla doldurabilirime bak ya.Sen niye gerçeklerle uğraşıyosun.Kendine kurduğun yalan dolanlarla takıl boşver sen bunları.Zira mizah becerin bile yok komik de değilsin kimsenin işine yaramazsın zaten hayal kırıklığı bile olamazsın

 85. yasemin yasmin

  Komikmi de gülüyosun hep

 86. börü yıldız

  Hacı!! bencede biraz ciddiyet..

 87. alpmetinx

  Hep ameriganın oyunu bunlar...😂😂😂😂

 88. yahya mankoc

  Serefsiz yilmaz picini gördügümde serefden hasiyeten yoksun Jön türkleri hatirliyorum. o, a k

 89. alpmetinx

  Özet: akıl sağlığını korumak çok zor..😎😎😎....Dört bir yanımızı cahil ve boş insanlar sarmış...

 90. yağız doyran

  abi athena gökhan müzik yapmıyor siyaset yapıyor. tarkan siyaset yapmıyor müzik yapıyor

 91. Rotterdam Kars

  Cem Yilmaz bir tane, bu kafalardan yiginla...

 92. Coskun T.

  Ekrem imamoglunu desteklediler diye basladi havuz medyasi karamalara

 93. Ismail karakaş

  saçma

 94. Dr.Sitki KOCA

  Sulandirmayin.. Hakaret gibi bir program.,, Bu insanlar: Cem Yilmaz Tarkan gibi Aleyna tilki reyman gibi zavallilar ve yaptiklari insanliga cok büyük zarar verenler..

 95. Betul Aydin

  Çok iyidi:)))

 96. OzaN KARAN

  Eyes wide shut filmini izleyin ve hemen akabinde bir araştırma yapın filmin yönetmeni stanley kubrick film yaynlandıktan 4 gün sonra evinde neden ölü bulundu ???

 97. Baris ve Esitlik

  16.38 su konuda yanikiyorsun, Buyuk Orta Dogu Projesini Erdogan kendi soyledi ve es baskani oldugunu da kendi soyledi bu bir komplo teorisi degil ki. Araya sikistirip algi yonetimi yapmayin lutfen

 98. Zübeyde Dogan

  Ne kadar. Çok ğülüyorsunuz. Hiç komik diyil. Başkalarının savunuculuğunu. Yaparken. Kendileri bile. Sizin kadar. Kendilerini. Savunmamıştır.

 99. şirin azade

  Kendince dalga geçmiş ...peki Cüneyt bey her çizgi filmde hemen her yerde dünyada başka simge yok gibi sürekli gözümüze piramit işareti olması tesadüf mü?toplumda ahlaksızlığı normallestiren popçuların aynı simge ve hareketleri tekrarlaması da mı tesadüf ?dünyada bir kaç sayılı ailenin güçlü olması imkansız mı ?gelir dağılımındaki büyük adaletsizlik de mi tesadüf?Yeryüzünde milyonlarca insan varken sayılı ailelerin bu kadar zengin mal mülk sahibi olması?sen gazetecisin neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorsun da şeytanın en büyük hilesi kendisinin olmadığına inandırmaktır misali makara kukara ile olmadığını ispatlamak ihtiyacını neden hissettiniz?

 100. Hakan N.

  *Cem yılmazla video çekildin diye mi saçmalıklarını eleştirmiyorsun?*

  1. Onur Demirci

   Adamın işi mizah komedyen çok konuşması gerekiyor çok boş konuşur adam kendi de biliyor arada saçmaladığını ama onun işi insanları güldürmek