İnternet Televizyonu

 • 30
 • 274 017 980

YORUMLAR

 1. Nihal Berberoğlu

  @niberberoglu

 2. Melda Çekmecelioğlu

  karşısındaki insanı dinlememesini sürekli bölmesini alaycı tavrını saygısızlığını bir yana bırakarak merak ettiğim bir kaç şey var. Gerçekten hayatı ona dm atan mail atan 5-10 insandan mı ibaret sanıyor? bu kadar basit mi yani onca istatistiği verileri raporları görmezden gelmek onları da geçtim hiç mi kadınlığından utanmadı katile de acımak lazım derken ben dinlerken utandım da. Hemcinsimden de bu sözleri duymak ayrı şoke edici ve yaralayıcı. Bu dünyada bu ülkede kadına olan şiddet azımsanamayacak kadar çok iken görmezden gelmesi sürekli imi irkiklir ivdin itiliyiii demesi de yasalara saygısızlıktır kanunları görmezden gelmektir sonuç olarak kimse kimseyi suçsuz yere evinden uzaklaştırmaz hanımefendinin tabiriyle atılmaz ortada somut bir delil var ki kanıtlanabiliyor ki şahitler var ki o uzaklaştırma kararı veriliyor. At gözlükleriyle dünyaya bakmayı bırakmalı.. İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATIR ARKADAŞLAR. Yasaların kanunları var olma sebebi önleyici olmaktır suçu engellemektir istanbul sözleşmesi de uygulandığı takdirde önleyici bir faktör olacağına inancım tam.

 3. koray ortanca

  neden exen deilde blu tv

 4. Ayten Ertürk

  👌🙏👏

 5. can polat zorkun

  Abi sen nasıl bir insansinda düşünce yapasıni degistirecek konusmayı yapabiliryorsun ve düşünceyi degistiren bir düşünce yapaisina hayran kalmamak elde değil

 6. Tugba

  3 yıl sonra videoları baştan sona izlemek için geldim ve ne kadar cahil olduğumu fark ettim 🤦‍♀️ uyutulmuşuz...

 7. Emir Kaymakoglu

  Çok güzel, cool ve samimi bir tanıtım içeriği olmuş, gerçekten beğendim. 👍🏻 Yalnız bir streaming platformundan bahsederken konu hiçbir zaman sadece içerik değildir. Konunun bir de teknik yönü var ki bu çok çok önemli. Netflix'in en önemli özelliği sadece içerikleri değil, neredeyse kusursuz bir bulut ve CDN altyapısı ile sürekli kesintisiz bir hizmet sunması ve bunu PlayStation'dan Windows'a, Android'ten iOS'a hatta Linux'a kadar her platformda yapabilmesidir. Bunun dışında UX ve UI konuları da var ki bu da saydıklarım kadar önemli. Bu konularla ilgili hiçbir konuşma olmaması bana biraz garip geliyor.

 8. Mustafa Kavalcı

  Abi biz de gelebiliyor muyuz? 😂

 9. Belkıs Erkek

  Geri dönüş yap nolur🙁

 10. gültekin zeybek

  Son zamanlarda sıkılmadan bir nefeste okuduğum kitap 'Haysiyet' izlediğim dizi 'Şahsiyet' ikisinide şiddetle öneririm😉

 11. Belkıs Erkek

  Lutfen bir annenin yuregı yanıyo dmden cevap ver oguzhan ugur🥺🙁

 12. Belkıs Erkek

  @oguzhanugur lutfen dm lerime cvp ver dunden beri yazıyorum acil bir konu

 13. ersoy korkmaz

  çok pinçsin yaaa :)

 14. Hüseyin Kardaş

  Ufuk artist artist yalanladın noldu kdkdndkdkdbfjslkdjfjsjd

 15. Bosque Vibrante

  Güzel insanları daha çok görmek dileğiyle tüm mecralardan, emeğinize sağlık.

 16. Derin

  Canım sıkıldıkça geliyorum 😐💕

 17. nur tarakçı

  @trkc.nur

 18. Enes Bakir

  06:00 😂😂😂

 19. Havin Başlık *

  56 dakika boyunca bir cahilin laflarını dinleyecektim neredeyse neyse ki adamlar kısa bir ön izleme koymuş.

 20. Fatma Şaras ŞAİRE HANIM

  Oğuzhan Uğur gibi bir abim olsaydı var ya 🤔😊

 21. Mebo

  isteyen istediği gibi yaşar buna kimse karışamaz. Nasıl başörtülü bir kadının ibadeti beni veya bizi ilgilendirmiyorsa 18 yaşından büyük bir bireyin kimle beraber olup olmayacağı da beni ve bizi ilgilendirmez.

 22. AsenAtsız

  Bu memleket, Dünya'nın beklemediği, asla ümit etmediği bir müstesna mevcudiyetin yüksek tecellisine, yüksek sahne oldu. Bu sahne yedi bin senelik (en aşağı), bir Türk beşigidir. Beşik tabiatın rüzgarlarıyla sallandı.Beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvelâ korkar gibi oldu; sonra onlara alıştı; onları tabiatın babası tanıdı, onların oğlu oldu. Bir gün o tabiat çocuğu tabiat oldu, şimşek, yıldırım, Güneş oldu. Türk oldu.. Türk budur. Yıldırımdır, kasırgadır, Dünya'yı aydınlatan Güneş'tir. -Mustafa Kemal Ata(M)Türk

 23. İLHAN ESEN KIZILKAN

  BAŞKAN ERDOĞAN.... BUNLARIN YÜZÜNDEN KAYBETTİ.. KEYBETMEYE DEVAM EDİYOR.. NÜFUSLARI 5 KATI ARTTI..

 24. acemi balıkçı HD

  abi video çek artık 6 ay oldu ya

 25. yilmaz ates

  ylmzates07

 26. Yav benim işte

  sinirden titriyorum hayatımda gördüğüm en boş insan

 27. Mr Güneş

  Trakyalı bütün herkes böyle emin olum.Edirnede yazlığımız var insanları efsanedir

 28. erdem şen

  Aydın Doğan Yalçındağ. Dedesi Aydın Doğan, annesi Arzuhan Doğan Yalçındağ, babası Mehmet Ali Yalçındağ. Kardeşim yapmasan ayıp olurdu be.

 29. Mustafa Kılınç

  @musrafalfa1

 30. polat gunes

  keşke ülkeyi siz yönetseniz

 31. Gulhan Delici

  "Teroristleri savunamazlar herhalde" diye düşünecek kadar iyi niyetli olmak 😞

 32. bardi

  allah aşkına kesme şu sözü ya kesme şu sözü sus susss

 33. Elif Deveci

  Sanki Turkiye de her gun onlarca erkek katlediyor. Bence Sema hanim paralel bir evrenden tartismaya Katildi...

 34. symaa gns

  100 kişiden biri ben olayım beni hapisten çıkarın lütfeeen bi defa ciğerim rahatlayan kadar küfür etmek istiyorum 😂

 35. Jennierubyjane

  Erkeklerin köpek kadar değeri kalmadı çünkü erkekler bir köpek kadar insan olmayı beceremedi...

 36. Özlem Arslan

  Kanal İstanbul Projesi'ni destekleyenler ve desteklemeyenler bir araya gelse güzel bir içerik olur diye düşünüyorum.

 37. Erdinç Onur Özkan

  Bu adama program yapmayin yaptirtmayin gulmekden kalp krizi geciriyordum

 38. Elina Adolfo

  Sema adlı elemanın kadın olduğuna emin miyiz ahahahaha ben hayatımda başkası adına bu kadar utanmamıştım ayrıca bu konuşmayı sonuna kadar sinirlenmeden izleyebilen bordo berelidir bilgisayarı kırmamak için kendimi zor tuttum.Anlamıyorum Sema adlı kişi kocası veya herhangi bir erkek ona şiddet uygulasa allah razı olsun sen her şeyin doğrusunu bilirsin diyebilecek bir potansiyele sahip.

 39. uzaltay

  Vatan sever, ömürlerini bu ülkeye feda etmiş insanların daha öncede bu ülke için gördükleri tehlikeleri söyledikleri zaman, bu gerçeklerden rahatsız olanlar onları suçlamış, yalanla dolanla kumpaslarla ömürlerinden yıllarını çalmışlardır. Onlar ise her şeye rağmen önce vatan diyerek mücadelelerine devam etmişlerdir. Ne çabuk unutuluyor 5 yıl önce olanlar ve ondan öncesi hazırlanan oyunlar. Bu insanların tek derdi vatan. FEtO kumpasına daha önce çanak tutan alkışlayan destekleyen insanlar bugün gelmiş lafta vatanseverlikten bahsedip böylesi onurlu ömürlerini bu vatana feda eden insanlara çatal dillerini gösterip laf söyleme hadsizliğini nasılda buluyorlar. Çok uzakta değil çatal dilliler; darbe nedir, nasıl hazırlanmış, kimler bu hazırlığa destek olmuş, amacı hedefi nedir, dün onlar için ağlayan gözyaşı döken insanlar kimdir ? dönün bir bakın. Boy boy fotoğraflar videolar var. Cem Gürdeniz vatanseverdir.

 40. Onur Yariz

  Arkadaşlar, sunucu Kadınların ne kadar yanlı ne kadar tepkili olduklarını, iki tarafa soru sorarken ,cevapları dinlerken ve en kötüsü bakışlarından anlayabilirsiniz ! Orada iki zıt fikrin düşüncelerini dinletip, izleyenlere sunmanız gerekirken tam anlamıyla "şeytan üçgenine" alıp baskı altına almaya çalışıyorsunuz yazık. Bu tartışmada taraf olmadım asla olmicam da fakat Sema Hanım' a karşı takındığınız zavallica tavır kesinlikle gözümde sizi aciz hale getirdi.

 41. sevgi çakır

  "Katillere acımak lazım." "Alkollüymüş" bi kadın söyledi bunları. He bide Türkiyede öldürülen kadın oranının evden atılan erkek oranından fazla olduğuna eminim sema hanım.

 42. Müberra Şahin

  İki bölüm de aşırı komikti ya

 43. Ahmet Hasimoglu

  MEHTERİNDE MUHTEŞEM OLMUŞ ...... SEN NE GÜZEL Bİ ADAMSIN YAAA

 44. Gülay Keskin

  11:04 den sonrasından sonra sakin kalamadım , sinirden ağlamak üzereyim ne alaka ya ne alaka

 45. Ahmet Hasimoglu

  canım kardeşim BABALAR GÜNÜ ŞARKISINI LÜTFEN PAYLAŞIRMISIN MUHTEŞEM OLMUŞ

 46. Deniz

  çok iyi format

 47. van gogh sarısı

  yalın slpay niye kapakta yok

 48. Misk Kokulu

  yanlış cevaplar versinler diye (özellikle 2. soru) ilker beyin soruları değiştirmesi/yorumlaması kötü olmuş. Doğal farklılıklar daha eğlenceli olmuştu.

 49. van gogh sarısı

  yalın alpayı izlemeye geldim

 50. polat gunes

  valla oyumu hemen kaptı

 51. M FURKAN ERCİYAS

  Ve bu bölümün üstüne vaka sayılarından dolayı 3 gün BLUTV nin ücretsiz olması Kral adam ya

 52. Alpaslan Keskin

  Komutanım bir acı gerçeği anlatayım. Bir şahısla tanıştım mesleği hastanelere tıbbi cihaz satan mümessil. Ülkenin en ücra yerlerinde hastanelere gittiğini anlattı bir anısını anlattı doğuda bir hastanede dönen dolaplardan bahsetti anlatayım. PKK o hastane çalışanlarını ve aileleri ölüm le tehdit edildiğinden dolayı acile gelen bir asker eğer tedavi edilirse katledilme korkusundan dolayı gelen askerleri tedavi edilse iyileşecek asker ilgisizlikten basit yaralanmalardan ölen askerler olmuş o hastanede ben acayip etkilendim o şahsın bu anlattıklarından ölüm korkusu insanları hainde yapar serefsizde yapar bunlar hakikattir o şahıs niye yalan konuşsun bunlar ülkenin gerçekleri

 53. polat gunes

  chp den akp ye döndü oyum şimdi kafam karıştı

 54. Alpaslan Keskin

  Komutanım siz insanları birleştirmek kaynaştırmak ayrımcılık yapılmasın birlik dirlik olalım zihniyetindesiniz tebrik ederim neyazikki Türkiye'de Kürt ırkın er ya da geç ülke içinde devlet kurma çabalarını hayallerini kafalarından silemiyeceksiniz onlar o İnaç la yaşıyorlar keşke birlik dirlik olsak bende inanmıyorum Kürtler yıllarca fakiri zengini on çocuk yaptı azinliktan çoğunluğa geçiş yaptı bu strateji tuttu ülkede sayım yapılsa Kürt nüfusu üstün gelir bu da onların taktiği anlayacağınız onlar hızlıca çoğalıyor lar amaçlarını gerçekleştirecekler Türkiye'yi bolecekler. At gözlüğü takan siyasetçiler görmüyor sizlerde görmüyorsunuz

 55. Exgavator

  Ateist sanırım Türkiye'deki feminizm anlayışından yola çıkarak ateist olmuş. Gerçekten kadın hakları dışında vuruş yapamadı. Kadın haklarını da yapamadı gerçi. Ne ateistler var bundan daha sert konuşabilecek.

 56. suat özhan

  Supersin oguzgan yuregine sağlık

 57. Alpaslan Keskin

  Okadar iyilikler yaptin eyvallah iyilik yaptıklarının kimisinden yediğin kazığı anlatmıyorsun başka bur kanalda başka bir komutan devlet her türlü yardımı yapıyor yinede akşam olunca o karanlıkta Mehmetçiğimi hiç acımadan sırtından vuran köylülerden bahsetti neyazikki siz madalyonun tek bir yönünü anlatıyorsunuz. Babamın bir arkadaşı vardı köylülerle okadar çok samimiydi ki onu tanımayan akrabası sanardi bende sandım babama sordum babamda dediki o komutan çok ödlek ölüm korkusu ve emeklilik hayalleri onu yalakaliga itiyor dedi şaşırdım her komutan vatan millet Sakarya demiyor ne sütüm dökülsün ne gotum .......sîn zihniyetinde anlayacağınız

 58. Ebru Nurbanur

  Sema hanim saniyorum ki erkekler tarafindan hic sevilmemis

 59. 123exto

  Mesele Ergenekon olunca bunlar yanlıştı deyip Mesele FETÖYE gelince yine onların oluşturduğu olgu üzerinden onları haklı çıkartmış olmuyormusun. Herkes kendi mahallesindekine bakıyor işte. FETÖ örgütse Ergenekonda Örgüttü. değilsi İkiside değildi.

 60. Onur Saltıkalp

  Blutv için instagram : @onursaltikalp

 61. Kerem Dündar

  Eşimle katıla katıla gülerek izledik :) çok güzel bir program olmuş. Biz de katılmak istiyoruz, @krmbst @bstkrm instagram hesaplarımız :)

 62. Kerem Dündar

  Eşimle katıla katıla gülerek izledik :) çok güzel bir program olmuş. Biz de katılmak istiyoruz, @krmbst @bstkrm instagram hesaplarımız :)

 63. Efe Urganci

  Blutv yıllık hediye yi bekliyoruz oğuzhan Bey. Skıldık artık açıp izleyelim😊 instgrm:urganciefe

 64. Murat Akyol

  Feminist altın yapmış yine yapacağını. Peynir seni. Bir ay evli kal bir ömür nafaka ver? Açılmış kutunun bedelini mi ödüyoruz? Ee o zaman eşitlik nerede?

 65. Ahmed Cemal Paşa

  niye her bir konuk gelirken hemen yanlarından kameralı 3 kişi geçiyor

  1. Ahmed Cemal Paşa

   he gelen konuğu yakın çekim alıyorlar taam

 66. The Mountain

  Dünyanın en güçlü motoru mu? Hahaha. H2 duymasın. H2R hiç duymasın..

 67. Toprak Balkanlı

  konuk giriyomu

 68. Toprak Balkanlı

  bacaklarımı ben bunu izlerken açıyorum

 69. Hak Kitap

  İki saat okumadınız okumadınız diyip okumamış ama ağzı güzel laf yapıyor devam edin.

 70. Ahmet Ahmet

  oğuzhan abi Atatürkün kahverengi ceketi satışa çıkarıldı bunun hakkında konuşurmusun

 71. sevde yörük

  Zira Âyet-i Kerime'de “Zinâya yaklaşmayınız!..” (el-İsrâ, 32) emrine titizlikle uymak gerekir. Bu âyet-i kerîmede zinâ bir tarafa, ona yaklaştıracak davranışlar bile yasaklanmıştır. Zina, öteden beri insan aklının, ahlâk ve hukuk nizamlarının ve diğer semâvî dinlerin tamamen yanlış ve çirkin gördüğü bir davranış olup İslâm’da da büyük günahlardan sayılmıştır.Bu evlilik öncesi birlikteliğin zinadan farkı ne? Allah muhafaza etsin.

 72. Rhaegar

  14:10

 73. Rhaegar

  kadınlar da nafaka ödüyor. nafaka 2 cinsiyet için de yani tamamen kalkmalı

 74. Şahan Yılmazer

  KRALS

 75. Irem Nizamoğlu

  İrem Derici=Ece Ronay abi aynı kafadalar ya

 76. Baran 1907

  Bu nasil bir clickbait

 77. Sam Kassa

  Şurada Fatih Tezcan' ı görebilecekmiyiz acaba ...? Gerçi siz Fatih Tezcan'ı çağarsanız bile konuşturmazsınız siz gerçekleri duymaya dayanamıyosunuz cinnet geçiriyonuz...

 78. Burak Erten

  Osman Pamukoğlu konuk alın

 79. UTMEYN

  Hasan can devam et aldırma kardeşim bu alanda profesyonelsin ve seni çok başarılı buluyorum imrenerek ve büyük keyifle izlediğim programın var başarılı olacaksın. Net :)

 80. Ömer Faruk İLBAY

  Allah'ın ve dininin kendi yanında bir önemi olmayan insanların Sema Maraslinin sözlerine itibar etmesi beklenilmez!